Üye Rehberi

Ersağ Öncü nasıl olunur, Öncü kazancı ne kadar?

Ersağ Öncü nasıl olunur, Öncü kazancı ne kadar? Ersağ’ın büyüleyici dünyasında liderliğin doruklarına tırmanmanın heyecanını keşfedin! %33 kariyer avantajıyla tanınan Ersağ Öncü Kariyeri, sadece bir hedef değil, aynı zamanda yeni başlangıçların kapılarını aralayan bir maceradır.

Ersağ Öncü nasıl olunurÖncü kazancı ne kadar?

 Ersağ’ın büyüleyici dünyasında liderliğin doruklarına tırmanmanın heyecanını keşfedin! %33 kariyer avantajıyla tanınan Ersağ Öncü Kariyeri, sadece bir hedef değil, aynı zamanda yeni başlangıçların kapılarını aralayan bir maceradır. Bronz Öncü, Gümüş Öncü, Altın Öncü, Platin Öncü ve Ersağ Büro Müdürü olma hedefinize bu noktadan ulaşabilirsiniz.

Önceki yazılarımızda %10%15,%21 ve %27 Kariyerlerini keşfettik. Şimdi sizi %33 Öncü Kariyerinin büyülü dünyasına davet ediyoruz. Bu muazzam kariyere adım atmanın sırlarını, hedeflere ulaşmanın yollarını ve elde edeceğiniz kazançları sizin için detaylı bir şekilde inceledik.

Ersağ Öncü Kariyeri, başarı dolu bir geleceğin kapılarını aralamak için adım atacağınız bir başlangıçtır. Siz de bu heyecanlı yolculuğa katılmak ve kariyer basamaklarında yükselmek için hemen harekete geçin!

Ersağ Kariyer Basamakları

%33 Öncü Kariyeri

Birbirini takip eden 2 ay içerisinde üyenin kendisi ve ona bağlı alt üyeleri ve onların üyelerinin Ersağ Puanları toplamı 201 puan ve  üzerinde olursa üyemiz %33 Kariyerine  (Ersağ Öncü) ulaşır.

Önceki yazımızda Ağustos ayında 82 puan toplayan Kumral Hanım %27 Kariyerine ulaşmayı başarmıştı. Eylül ayında 119 puan toplayarak Öncü Kariyerine ulaşabilecek Kumral hanımın durumunu biraz daha yakından inceleyelim.

Kariyerinin ardışık iki ay içinde tamamlanması gerektiğini biliyoruz. Ağustos ayında Öncü Yardımcısı olarak elimizde bulunan 82 puan, Öncü olmak için gereken puanın %41’ine denk geliyor. Bu, Kumral Hanım’ın Öncü kariyerine ulaşmasının ne kadar yakın olduğunu gösteriyor.

Peki, Kumral Hanım ve ekibi bu hedefe ulaşabilecek mi?

Tabiki, Eylül ayındaki  performanslarına bağlı. Eğer Kumral Hanım ve ekibi, Ağustos ayındaki performanslarını sürdürebilirlerse, Öncü kariyerine ulaşmaları çok da zor olmayacaktır.

Çünkü Kumral Hanım, bu hedefe ulaşmakta yalnız değil! Kendi altındaki üyelerinden de %27, %21 ve %15 kariyerlerine çıkacak ekip arkadaşları olması 119 puanı beraber kolaylıkla başarabileceklerine bir işaret.

Ersağ Öncü nasıl olunur, Öncü kazancı ne kadar? Ersağ’ın büyüleyici dünyasında liderliğin doruklarına tırmanmanın heyecanını keşfedin! %33 kariyer avantajıyla tanınan Ersağ Öncü Kariyeri, sadece bir hedef değil, aynı zamanda yeni başlangıçların kapılarını aralayan bir maceradır. Bronz Öncü, Gümüş Öncü, Altın Öncü, Platin Öncü ve Ersağ Büro Müdürü olma hedefinize bu noktadan ulaşabilirsiniz.

SOSYAL MEDYANIZI HAREKETE GEÇİRİN

Sosyal medya, hangi kariyerinizde olursa olsun başarıya ulaşmak için kullanabileceğiniz en güçlü araçlardan biridir. Bu araçları etkili bir şekilde kullanarak, hedef kitlenize ulaşabilir, onları kendi deneyimleriniz, başarılarınız  ve ürünlerinizle tanıştırabilir ve yeni üyeler kazanabilirsiniz.

EKİBİNİZE HEDEF BELİRLEYİN

Ekibinizi motive edin, satışlarınızı artırın!

Yoğun sipariş dönemlerinde ekibinizi motive etmek ve performanslarını artırmak için puan hedefleri belirleyin. Hedeflerine ulaşan ekip üyelerinizi, elinizde bulunan ürünlerden özel hediyelerle ödüllendirin. Bu sayede ekibinizin motivasyonunu artırabilir, satışlarınızı artırabilir ve heyecan dolu bir başarı süreci yaşayabilirsiniz.

%33 Öncü Prim ve Kazanç Tablosu

Hatırlarsanız bir önceki yazılarımızda, %10, %15, %21 ve %27 kariyer planları üzerinden Kumral Hanım’ın kazançlarını incelemiştik. Şimdi ise %33’lük bir kariyer planında Kumral Hanım, İnci Hanım’ı kendi ekibine dahil ettiğinde ne kadar kazanacak bunu inceleyelim.

Bu durumda, Kumral Hanım’ın kazançlarını mercek altına alalım. Tekrar hatırlatmakta fayda görüyorum; Prim Kazancı ve Satış Karı tutarlarını yaklaşık olarak hesapladık.

Bu bilgiler ışığında Kumral Hanım, kariyerindeki başarılarına ek olarak İnci Hanım’ı ekibine kattığı için daha büyük kazançlar elde edebilecek. Şimdi, güncellenmiş kariyer planıyla birlikte Kumral Hanım’ın elde ettiği avantajları daha ayrıntılı şekilde inceleyelim.

Ersağ Öncü nasıl olunur, Öncü kazancı ne kadar? Ersağ’ın büyüleyici dünyasında liderliğin doruklarına tırmanmanın heyecanını keşfedin! %33 kariyer avantajıyla tanınan Ersağ Öncü Kariyeri, sadece bir hedef değil, aynı zamanda yeni başlangıçların kapılarını aralayan bir maceradır. Bronz Öncü, Gümüş Öncü, Altın Öncü, Platin Öncü ve Ersağ Büro Müdürü olma hedefinize bu noktadan ulaşabilirsiniz.
Ersağ’da Kariyer İndirimi ve Prim Hesaplamaları: Gıda Takviyeleri ve Vitaminlerde %1, Temizlik Ürünleri, Parfüm ve Kozmetikte ise %20 KDV uygulanır.

Kendi Siparişinden Kazanç: %33 Kariyerindeki Kumral Hanım, kendi siparişlerinde müthiş avantajlar elde etmeye devam ediyor!

  • %1 KDV’li Ürünler: Kumral Hanım, 3 puanlık %1 KDV’li ürünler alırsa, KDV dahil 909 TL’lik ürün fiyatı yerine, %33 kariyer indirimiyle 609 TL ödeyecek. Bu ürünleri satmak isterse 527 TL kar elde edecek üstelik hediye ürünler de kendisinde kalacak.
  • %20 KDV’li Ürünler: %20 KDV’li ürünler için 3 puanlık alışverişte KDV dahil 1.080 TL’lik ürün fiyatı yerine, %33 kariyer indirimiyle 724 TL ödeyecek. Bu ürünleri satmak isterse 626 TL kazanç elde edebilecek. Yine en az 3 hediye ürün kazanabilecek.

Kendi Üyelerinden Elde Edilen Kazanç: İnci hanım Aktif üye olarak 3 puanlık sipariş girdiğinde, Kumral hanım İnci hanımın sponsoru olarak yaklaşık 238 TL prim almaya hak kazanır.  Ayrıca Kumral Hanımın kariyer puanına İnci Hanımdan gelen +3 Puan eklenir.

%10 seviyesinde bir üyesi 3 puanlık sipariş girdiğinde, Kumral hanım yaklaşık 166 TL prim almaya hak kazanır.  Ayrıca Kumral Hanımın kariyer puanına +3 Puan eklenir.

%15 seviyesinde bir üyesi 3 puanlık sipariş girdiğinde, Kumral hanım yaklaşık 130 TL prim almaya hak kazanır.  Ayrıca Kumral Hanımın kariyer puanına +3 Puan eklenir.

%21 seviyesinde bir üyesi 3 puanlık sipariş girdiğinde, Kumral hanım yaklaşık 86 TL prim almaya hak kazanır.  Ayrıca Kumral Hanımın kariyer puanına +3 Puan eklenir.

%21 seviyesinde bir üyesi 3 puanlık sipariş girdiğinde, Kumral hanım yaklaşık 43 TL prim almaya hak kazanır.  Ayrıca Kumral Hanımın kariyer puanına +3 Puan eklenir.

Aynı kariyerdeki üyelerinden ise Prim alamaz sadece puanlarının gücünden yararlanır.

Ersağ Öncü-Maaşı ne kadar?

En çok merak edilen Ersağ Öncü Maaşı ne kadar? sorusuna cevap verelim. Ersağ Şirketi, Network Marketing sistemiyle çalışan, Gıda Takviyesi, Kozmetik ve Temizlik ürünleri sunar. Üyeler, %10-%33 arası kariyer indirimleriyle alışveriş yapar. Öncü Kariyerindeki bir üye kendi üyelerinin yaptığı ciro üzerinden belirli oranda prim alır.

Ersağ Öncüsü  Alt üyelerden elde edilen kariyer farkı kadar kazanç sağlar. Bu kazanç ekip üyelerinizin performansına bağlı kazançtır. Üye sayısı çok olan öncü daha çok kazanır bakış açısı tam olarak doğru değildir. Üyeleri bulunduğu ay içerisinde daha çok sipariş veren Ersağ Öncüsü daha çok kazanır diyebiliriz. 

ERSAĞ %33 KARİYER AVANTAJLARI

%33 Kariyerdeki arkadaşlarımız, Ersağ ürünlerini şahane bir avantajla edinebilir! Katalog fiyatına göre %20 üye indirimi ile birlikte, %33 Kariyer İndirimi de cabası. Bu fırsatı kaçırmak istemezsiniz değil mi?

Haydi, alışverişe biraz daha renk katın! 2 Puan ve üzeri siparişlerde kargo ücreti ödemeyin. Sınırsız özgürlük ve avantajlarla dolu bir alışveriş deneyimi sizi bekliyor.

Ersağ Kampanyaları sizi bekliyor! Her ay yenilenen Hediye ürünlerle  alışverişlerinizde ekstra keyif yaşayın. Sürpriz hediyelerle dolu kampanyaları kaçırmayın!

Kendi takımını kur, kazanmaya başla! Yeni üyelerle tanışın ve onları Ersağ ailesine katın. İşte bu sadece başlangıç!

Ekip çalışması karşılığını verecek! Kendisine bağlı üyelerin ilk alışverişinden kazanç elde et ve her üyenin alışverişinden Ersağ Puanları topla. Birlikte büyümenin keyfini yaşa!

Yükseldiğin kariyer basamağından hiç düşme! Her an sipariş verme özgürlüğü seninle. Bulunduğun kariyer indirimiyle istediğin zaman alışveriş yapmanın tadını çıkar!

Geri bildirimleriniz bizim için çok değerli.

Bu yazıyı hazırlarken amacımız, Ersağ %33 Kariyer avantajlarını sizlerle paylaşmaktı. Umarım bu yazıyı faydalı buldunuz. Eğer bu yazıyla ilgili düşüncelerinizi veya önerilerinizi bizimle paylaşmak isterseniz, lütfen yorum kısmına bir not bırakın.

Ayrıca, bu konu hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen çekinmeden bize sorun. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Yorumlarınızı bekliyoruz!

Ersağ Kariyer Basamakları

Diğer Ersağ Kariyer Basamaklarını inceleyin kazanç planı hakkında detaylı bilgiye sahip olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.