Üye Rehberi

Ersağ %27 Kariyer Planı, Ersağ Kariyer Tablosu

Ersağ %27 Kariyer Planı ve Ersağ Kariyer Tablosu nasıl? Ersağ’ın muhteşem dünyasında yüksek kariyer basamaklarına tırmandıkça, kazancınızın ne kadar artabileceğini hiç düşündünüz mü?

Ersağ %27 Kariyer Planı ve Ersağ Kariyer Tablosu 

Ersağ’ın muhteşem dünyasında yüksek kariyer basamaklarına tırmandıkça, kazancınızın ne kadar artabileceğini hiç düşündünüz mü? İşte bu heyecan verici yolculuğun bir durağı: %27 Kariyeri! Ersağ sistemindeki zirve kariyer basamaklarından biridir ve bu basamağa ulaşanlara “Öncü Yardımcısı” denir. Neden mi? Çünkü artık sadece ürünleri değil, aynı zamanda bir ekibi yönetmenin ve planlamanın önemini kavramışlardır.

Bu kariyer basamağına ulaşan üyeler, sadece ürünleri değil, aynı zamanda kendi işlerini kurmanın avantajını yakalamışlardır. Ürünlere olan ilgileri zirveye çıkmış ve Ersağ Sistemi’ni tam anlamıyla kavramışlardır. Şimdi ise %33 Öncü Kariyerine hazırlanma sürecine girmişlerdir.

Peki, bu harika kariyer basamağına nasıl ulaşabilirsiniz? Önceki yazılarımızda %10%15 ve %21 Kariyerlerinden bahsettik. Şimdi ise sizlere, %27 İndirim Kariyerinin avantajlarından ve bu muazzam kariyere nasıl adım atabileceğinizden bahsedeceğiz. Hazır mısınız, çünkü sizi muhteşem bir kariyerin kapılarına davet ediyoruz!

Ersağ Kariyer Basamakları

%27 KARİYERİ

Birbirini takip eden 2 ay içerisinde en az 121 puan toplayan üyeler bu kariyere ulaşır.

KARİYER NASIL YAPILIR?

Birbirini takip eden 2 ay içerisinde üyenin kendisi ve ona bağlı alt üyeleri ve onların üyelerinin Ersağ Puanları toplamı 121 puan ve  üzerinde olursa üyemiz %27 Kariyerine  (Öncü Yardımcısı) ulaşır.

Ersağ Fırsatlarını Kaçırmayın

Ersağ ile sınırları aşın ve dünya çapında bir ağın parçası olma fırsatını kaçırmayın; global bir başarı hikayesi yazmak için bugün adım atın!

Ersağ %27 Kariyer Planı ve Ersağ Kariyer Tablosu Ersağ’ın muhteşem dünyasında yüksek kariyer basamaklarına tırmandıkça, kazancınızın ne kadar artabileceğini hiç düşündünüz mü?

Haziran ayında başladığımız kariyer yolculuğunda, Temmuz’da topladığımız 39 puanla %21 Kariyerine ulaşan Kumral Hanım, Ağustos’ta daha büyük başarılara koşuyor! Haziran puanlarının etkisi kariyer yükselmesine artık katkıda bulunmuyor, ancak endişe etmeyin, çünkü elimizde  Temmuz ayındaki güçlü 39 puan var.

Ve işin güzel tarafı şu ki, Ağustos ayına giriş yaparken cebimizde 121 puanın 3’te biri olan sağlam bir 39 puan bulunuyor. Kumral Hanım, Ağustos ayında toplayacağı 82 Puan ile  ile %27 Öncü Yardımcısı Kariyerine ulaşacak ve işte başarıya giden yolculuğumuzun muazzam bir hedefini daha başaracak.

KAMPANYA DÖNEMLERİNİ AVANTAJA ÇEVİRİN

Ersağ’ın ay boyunca devam eden 3 puanlık alışveriş yapan üyelere 3 hediye kampanyası kısa süreliğine ay içinde iki defa 4 ve 5 hediye kampanyasına dönüşmektedir. Bu kampanya dönemlerinde alt üyelerinizi bilgilendirerek harekete geçirebilirsiniz.

Ersağ şirketimiz aynı zamanda Yeni üyelere özel bir defaya mahsus 5 puanlık alışverişlerine güncel  kampanyadaki 3 hediyeye ilave +2 hediye  daha vererek toplamda 5 hediye ile yeni üyeleri teşvik etmektedir. Yeni üye adaylarınızı bu avantajlarla Ersağ ile tanıştırabilirsiniz.

Unutmayın, fırsatlar kaçmaz! Hem devam eden kampanyalarla alışveriş yapan üyelerinizi memnun edin, hem de yeni üyeleri avantajlarla dolu bir başlangıç yapmaya teşvik edin.

AĞINIZI GLOBAL BOYUTA TAŞIYIN

Ersağ Şirketi, sınırları aşarak dünya genelindeki ağını hızla genişletmeye devam ediyor!. Artık, Türkiye’deki üyelik ağınıza dünya genelinde de üyeler ekleyebilirsiniz.  Yani, bir kişiyi Yurtdışından kendi ekibinize dahil edebilir ve bu macerada dünya genelindeki tüm Avrupa Birliği Ülkeleri, Amerika, Rusya, Ukrayna, Orta Asya’daki kardeş ülkelerimiz dahil giderek büyüyen bir ağın bir parçası olabilirsiniz.

Ve işte güzel haber: İnanın hala geç değil! Ersağ, sizi dünya genelindeki başarıya taşıyan kapıları açmaya hazır. Unutmayın, geleceğinize dünya genelinde bir iz bırakmak için şimdi harekete geçme zamanı.

%27 üye Prim ve Kazanç Tablosu

Hatırlarsanız bir önceki yazımda, %10, %15 ve %21 kariyer planları üzerinden Kumral Hanım’ın kazançlarını incelemiştik. Şimdi ise %27’lik bir kariyer planında Kumral Hanım, İnci Hanım’ı kendi ekibine dahil ettiğinde ne kadar kazanacak bunu inceleyelim.

Bu durumda, Kumral Hanım’ın kazançlarını mercek altına alalım. Tekrar hatırlatmakta fayda görüyorum; Prim Kazancı ve Satış Karı tutarlarını yaklaşık olarak hesapladık.

Bu bilgiler ışığında Kumral Hanım, kariyerindeki başarılarına ek olarak İnci Hanım’ı ekibine kattığı için daha büyük kazançlar elde edebilecek. Şimdi, güncellenmiş kariyer planıyla birlikte Kumral Hanım’ın elde ettiği avantajları daha ayrıntılı şekilde inceleyelim.

%27 üye Prim ve Kazanç Tablosu
Ersağ’da Kariyer İndirimi ve Prim Hesaplamaları: Gıda Takviyeleri ve Vitaminlerde %1, Temizlik Ürünleri, Parfüm ve Kozmetikte ise %20 KDV uygulanır.

Kendi Siparişinden Kazanç: %27 Kariyerindeki Kumral Hanım, kendi siparişlerinde müthiş avantajlar elde etmeye devam ediyor!

  • %1 KDV’li Ürünler: Kumral Hanım, 3 puanlık %1 KDV’li ürünler alırsa, KDV dahil 909 TL’lik ürün fiyatı yerine, %27 kariyer indirimiyle 664 TL ödeyecek. Bu ürünleri satarsa, 473 TL kar edecek üstelik hediye ürünler de kendisinde kalacak.
  • %20 KDV’li Ürünler: %20 KDV’li ürünler için 3 puanlık alışverişte KDV dahil 1.080 TL’lik ürün fiyatı yerine, %27 kariyer indirimiyle 788 TL ödeyecek. Bu ürünleri satmak isterse 562 TL kar elde edebilecek. Dahası en az 3 hediye ürün kazanacak.

Kendi Üyelerinden Elde Edilen Kazanç: İnci hanım Aktif üye olarak 3 puanlık sipariş girdiğinde, Kumral hanım İnci hanımın sponsoru olarak yaklaşık 194 TL prim almaya hak kazanır.  Ayrıca Kumral Hanımın kariyer puanına İnci Hanımdan gelen +3 Puan eklenir.

%10 seviyesinde bir üyesi 3 puanlık sipariş girdiğinde, Kumral hanım yaklaşık 122 TL prim almaya hak kazanır.  Ayrıca Kumral Hanımın kariyer puanına +3 Puan eklenir.

%15 seviyesinde bir üyesi 3 puanlık sipariş girdiğinde, Kumral hanım yaklaşık 86 TL prim almaya hak kazanır.  Ayrıca Kumral Hanımın kariyer puanına +3 Puan eklenir.

%21 seviyesinde bir üyesi 3 puanlık sipariş girdiğinde, Kumral hanım yaklaşık 43 TL prim almaya hak kazanır.  Ayrıca Kumral Hanımın kariyer puanına +3 Puan eklenir.

Aynı kariyerdeki üyelerinden ise Prim alamaz sadece puanlarının gücünden yararlanır.

Unutmayın, ilerleyen bölümlerde Kumral Hanım’ın kariyerini yükseltirken, İnci Hanım’ı sürekli yeni üye olarak göstermeye devam ediyoruz. Böylece her kariyer seviyesindeki yeni üye kazancını daha yakından görebileceğiz.

ERSAĞ %27 KARİYER AVANTAJLARI

%27 Kariyerdeki arkadaşlarımız, Ersağ ürünlerini şahane bir avantajla edinebilir! Katalog fiyatına göre %20 üye indirimi ile birlikte, %27 Kariyer İndirimi de cabası. Bu fırsatı kaçırmak istemezsiniz değil mi?

Haydi, alışverişe biraz daha renk katın! 2 Puan ve üzeri siparişlerde kargo ücreti ödemeyin. Sınırsız özgürlük ve avantajlarla dolu bir alışveriş deneyimi sizi bekliyor.

Ersağ Kampanyaları sizi bekliyor! Her ay yenilenen Hediye ürünlerle  alışverişlerinizde ekstra keyif yaşayın. Sürpriz hediyelerle dolu kampanyaları kaçırmayın!

Kendi takımını kur, kazanmaya başla! Yeni üyelerle tanışın ve onları Ersağ ailesine katın. İşte bu sadece başlangıç!

Ekip çalışması karşılığını verecek! Kendisine bağlı üyelerin ilk alışverişinden kazanç elde et ve her üyenin alışverişinden Ersağ Puanları topla. Birlikte büyümenin keyfini yaşa!

Yükseldiğin kariyer basamağından hiç düşme! Her an sipariş verme özgürlüğü seninle. Bulunduğun kariyer indirimiyle istediğin zaman alışveriş yapmanın tadını çıkar!

Geri bildirimleriniz bizim için çok değerli.

Bu yazıyı hazırlarken amacımız, Ersağ %27 Kariyer avantajlarını sizlerle paylaşmaktı. Umarım bu yazıyı faydalı buldunuz. Eğer bu yazıyla ilgili düşüncelerinizi veya önerilerinizi bizimle paylaşmak isterseniz, lütfen yorum kısmına bir not bırakın.

Ayrıca, bu konu hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen çekinmeden bize sorun. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Yorumlarınızı bekliyoruz!

Ersağ Kariyer Basamakları

Diğer Ersağ Kariyer Basamaklarını inceleyin kazanç planı hakkında detaylı bilgiye sahip olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.