Üye Rehberi

Ersağ Kariyer Basamakları Yüzde 10 Kariyeri

Ersağ Kariyer Atlama nasıl

Ersağ kariyer basamakları hakkında detaylı bilgi almak ve bu kariyer basamaklarını hızla tırmanarak Ersağ kazanç sisteminde yükselmek istiyorsanız bu yazımız tam size göre. Ersağ kariyer basamakları 6 katlı bir sistemden oluşmaktadır. Yeni Ersağ üyesi olduğunuzda ürünleri üye geliş fiyatından satın alırsınız. Bu yazı serimizde sizlere her kariyerin avantajlarını, indirim miktarlarını diğer kariyerler ile kıyaslama yaparak anlatacağım.

Ersağ Kariyer Sistemi

Ersağ Kariyer Basamakları

Ersağ Kariyer Sistemi 6 basamaktan oluşmaktadır.

Bu yazı dizimizde Kumral Hanım ile görsel olarak sizlere kariyer basamaklarını anlatmaya çalışacağım. Kumral Hanım benim sponsorluğumda üyeliğini yaptı ve henüz sipariş vermedi. İlk Siparişini verdiğinde üyeliği aktif olacak ve bir üst kariyere kolayca yükselecek.

Ersağ YENİ ÜYE Kariyeri

Ersağ Yeni üyesi olan kişiler ilk siparişlerinde 2 Puanlık (200TL’lik) ürün aldıklarında bir üst kariyere (%10)  yükselme hakkı kazanırlar. 

ersağ puan tablosu
pound-coin

ERSAĞ PUANI NEDİR?

Ersağ’da 100TL’lik her alışveriş 1 Ersağ Puanına eşittir. Kendi alışverişinizden ve size bağlı üyelerinizin her alışverişlerinden Ersağ Puanı kazanırsınız. Kazanılan Puanlar Kariyer atlama için gereklidir.

ERSAĞ YENİ ÜYELİK AVANTAJI

 1. Yeni üyeler ürünleri Katalog fiyatına göre %20 indirimle üye geliş fiyatı ile satın alır.
 2. Siparişlerinde kargo ücreti ödemez.
 3. Ersağ Kampanyalarından hediye ürünler alma hakkına sahip olur.
 4. 200 TL’lik ilk siparişi ile %10 kariyer basamağına yükselir.

Ersağ Üyelik avantajı ile Siparişinizi verin

Kumral Hanımın ilk siparişini hazırlıyoruz. 08-13 Haziran 2022 tarihlerinde düzenlenen Ersağ 7’de 5 kampanyamızdan da faydalanarak Kumral hanıma ihtiyacı olan ürünlerden bir sepet yaptık. Gelin bakalım hangi ürünleri aldık? Hangi hediyeleri seçtik ve ne kadar ödeme yaptık?

Kumral Hanım, Bulaşık Sıvısı, Yağ Çözücü, Duş Jeli ve Bulaşık Matik Jel ürünlerini üye olarak satın aldığında Ersağ Kampanyasından 5 adet hediye ürün seçme hakkı oldu. Kampanya hediyelerinden Genel Temizlik, Banyo WC Temizleyici, Damla Konsantre, Papatya Şampuan ve CleanBall Masaj Kremini seçerek siparişini tamamladı.

Bütün bu ürünleri Kumral Hanım Ersağ Üyesi olmadan almak isteseydi 805,44 TL Katalog Fiyatı ödeyecekti. Ersağ üyesi olarak 314,89 TL üye fiyatı olan ürünlere ilk siparişinden 10,64TL Kariyer indirimi de alarak 304,25 TL ödeyerek sahip oldu.

Ersağ Sipariş Listesi

İlk siparişini veren Kumral Hanım bu alışverişinden 3,14 Ersağ Puanı kazanarak %10 Kariyerine yükselmiş oldu.

Ersağ’ın avantajlı dünyasına şimdi sizde katılın.

Ersağ İlk Sipariş nasıl olmalıdır?

Ersağ %10 Kariyer Basamağı

Ersağ Üyesi olarak ilk siparişini veren tüm üyelerimiz %10 Kariyer basamağına kolayca yükselecektir. Kumral Hanım yukarıdaki siparişi vererek %10 kariyerine yükselmiş oldu. Üyelerimizin Ersağ Kariyeri yükseldikçe ürünleri daha indirimli aldığını söylemiştim. Bu konuyu daha iyi anlayabilmek için yukarıdaki aynı siparişi %10 kariyerine yükselen  Kumral Hanımın hesabından tekrar gireceğiz.

Ersağ Prim Sistemi

%10 Kariyer Avantajı ile Siparişinizi Verin

Ersağ Üyesi olmadan bu ürünleri almak isteyen bir kişi 805,44 TL Katalog Fiyatı ödemesi gerekiyor. %10 Kariyerindeki Kumral Hanım 314,89 TL üye fiyatı olan tüm bu ürünlere 29,16 TL kariyer indirimi alarak 285,13 TL ödeyip sahip olacaktır.

Kumral Hanım yeni üye olduğunda aynı sipariş için 304,25 TL ödemişti. %10 Kariyerindeyken Kumral Hanım 285,13TL ödedi. Aradaki farkı daha iyi görebilmiş olduk.

İlk siparişinden 3,14 Ersağ Puanı kazanan Kumral Hanım bu siparişinden de aynı puanı kazanıyor ve 6,28 Ersağ Puanına yükselmiş oluyor.

Haziran 2022 de üye olan Kumral Hanımın Ersağ üyeliğinde ilk ayı ve ikinci siparişi olmuş oldu. Bir yandan da Kumral Hanımın Ersağ puanlarını takip ediyoruz. Kendisi birbirini takip eden iki ayda (Haziran-Temmuz) 30 Ersağ Puanı toplarsa üst kariyere çıkacak.

ersag yuzde 10 üye sipariş nasıl verilir

ERSAĞ %10 KARİYER AVANTAJLARI

 1. %10 Kariyerindeki üyelerimiz ürünleri katalog fiyatına göre %20 üye indirimi + %10 Kariyer  İndirimi ile  satın alabilir.
 2. 200TL üzeri siparişlerinde kargo ücreti ödemez.
 3. Ersağ Kampanyalarından hediye ürünler alma hakkına sahip olur.
 4. Kendisine bağlı yeni üyeler yapabilir.
 5. Kendisine bağlı üyelerinin ilk alışverişinden Prim kazanır.
 6. Kendisine bağlı her üyenin alışverişinden Ersağ Puanı kazanır.
 7.  Üyemiz yükseldiği kariyerden asla düşmez dilediği zaman siparişini bulunduğu kariyer indiriminden faydalanarak verebilir.

ERSAĞ PRİM NASIL KAZANILIR?

Kendinize bağlı yeni üyeler yaparak prim kazanın. Ersağ sisteminde kendinize bağlı üyeleriniz şirketten alışveriş yaptığında kariyerinize göre prim kazanırsınız. Bulunduğunuz kariyer ve alışveriş yapan üyenizin bulunduğu kariyer arasındaki fark kadar prim kazanırsınız.

ERSAĞ AĞINIZI BÜYÜTÜN

%10 Kariyerine yükselen üyelerimiz Ersağ’da Sponsor olarak kendisine bağlı üyeler yapabilir. Kendi üyelerinin alışverişinden Prim ve Ersağ Puanı kazanabilir. 

Kendinize Bağlı İlk Üyenizi Yapın

Kumral Hanım Ersağ ürünlerini kullanmaya başladı. İster Ersağ ürünlerini sadece kendi ihtiyacınız için sipariş verin isterseniz Ersağ Kataloğu ile etrafınızdan sipariş toplayın. İsterseniz de kendinize bağlı üyeler yaparak onların siparişlerinden prim ve puan kazanın. Ersağ’da nasıl bir kariyere sahip olmak isterseniz buna göre imkanları bulacaksınız.

Kumral Hanımın arkadaşı Sarışın Hanım‘da Ersağ ürünlerini merak ediyor. Kumral Hanım tecrübelerini kendisiyle paylaşınca Sarışın Hanımda Ersağ üyesi olmaya karar verdi.

Ersağ yuzde 10 kariyer prim tablosu

Sarışın Hanım’da yeni üye olduktan sonra aynı Kumral Hanım’ın olduğu gibi ilk siparişini verdi. Biz Sarışın Hanımın ‘da Ersağ Kampanyasından yararlanarak 5 hediye aldığı bir sipariş vermiş olduğunu varsayalım. Sarışın Hanımda 3,14 Ersağ Puanı değerinde bir sipariş verdiğinde Kumral Hanım hem puan hem prim kazanacağını söylemiştik.

Kumral Hanım’ın 6,28 Ersağ Puanı vardı. Sarışın Hanımın siparişinden de 3,14 Ersağ Puanı kazanarak toplam  9,42 Ersağ Puanına sahip olmuş oldu. Aynı zamanda Sarışın hanımın yaptığı alışverişten yaklaşık 17,00TL kadar prim kendi hesabında göründü.

ERSAĞ PRİMLER NASIL KULLANILIR?

İster alışverişte kullanın, ister hesabınıza yatsın…

Ersağ’dan Prim kazanmaya başladığınızda hesabınızda biriken primler her ayın 20-21. gününde Banka Hesabınıza şirket tarafından yatırılmaktadır. Sizin Priminiz hesabınıza yatırılmadan önce stopaj kesintisi yapılarak vergisi şirket tarafından ödenmektedir.

Aynı zamanda hak etmiş olduğunuz Primi Ersağ’dan yapacağınız alışverişlerde ödeyeceğiniz ücretten düşebilirsiniz. Hesabınızda prim var ise ödeme ekranında üye bu primi görebilmekte isterse alışveriş miktarından düşebilmektedir.

Aynı Kariyerdeki Üye Kazanç Tablosu

Kumral Hanımın kendisine bağlı yeni üyesi Sarışın Hanım da ilk siparişini verdi ve  %10 kariyerine yükseldi.

Kumral Hanım, Sarışın Hanımın sponsoru olmasına rağmen onun bundan sonraki alışverişlerinden prim kazanamayacaktır. Çünkü Ersağ’da aynı kariyerde olan üyeler birbirinden prim kazanamaz. Ancak Sarışın Hanımın yapacağı her alışveriş Ersağ Puanı olarak Kumral Hanıma ekleneceği için Kumral Hanımın üst kariyere yükselmesi için önemlidir. Kumral hanım üst kariyer olan %15 seviyesine yükseldiğinde üyesinden yeniden prim alabilecektir.

Biz bu yazımızda Kumral Hanımı Ersağ Üyesi yaptık. Kumral Hanım %10 kariyere yükseldi. Aynı ay içerisinde 2 sipariş vererek Ersağ Kampanyalarından faydalandı ve hediyeler ile indirimli ürünler aldı.

Kumral Hanım, Sarışın Hanımı kendisine bağlı üye yaptı. Sarışın Hanımda ilk siparişini vererek %10 Kariyere yükseldi.

Kumral Hanımın Ersağ Puanı 9,42 ve hesabındaki Prim Miktarı 17,00 TL olarak sonraki Kariyerimize doğru yolculuğumuza devam ediyor olacağız.

Ersağ Aynı Kariyerdeki üye Kazanç Tablosu
%15 Kariyer

Kumral Hanımın sonraki hedefi %15 kariyerine yükselmek

%21 Kariyer

Ürünleri üye fiyatına göre ilave %21 indirimli alır.

%27 Kariyer

Ürünleri üye fiyatına göre ilave %27 indirimli alır.

%33 Kariyer

Ürünleri üye fiyatına göre ilave %33 indirimli alır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir