Üye Rehberi

Ersağ Kariyer Sistemi Yüzde 15 Kariyeri

Ersağ yüzde 15 Kariyer Sistemi puanları

Bu yazımızda Ersağ Kariyer Sistemi Yüzde 15 Kariyeri hakkında detaylı inceleme yaparak %15 Kariyere nasıl çıkılır?  %15 Kariyerindeki üyeler ne kadar ürünleri indirimli alır? Ersağ yüzde 15 kariyeri ne kadar prim alır sorularına cevap vereceğim. Önceki yazımızda Yeni üye ve %10 Kariyerinden bahsetmiştik. O yazımızı okuyarak %15 Kariyerine ulaşmak için izleyeceğimiz stratejiyi daha iyi anlayabilirsiniz. 

%15 Kariyer Basamağı

Ersağ Kariyer Basamakları

Birbirini takip eden 2 ay içerisinde en az 31 puan toplayan üyeler bu kariyere ulaşır.
%15

KARİYER NASIL YAPILIR?

Birbirini takip eden 2 ay içerisinde üyenin kendisi ve ona bağlı alt üyeleri ve onların üyelerinin Ersağ Puanları toplamı 31-60 arasında olur ise üyemiz %15 Kariyerine ulaşır.

ÖNEMLİ BİLGİ !

Ersağ’da üyemizin yükseldiği herhangi bir kariyerden geri düşme söz konusu değildir. Ersağ Sistemini diğer network Marketing Sistemlerinden farklı kılan en büyük özelliği Kariyerden Düşme Yoktur. 

Önceki yazımızda Kumral Hanım 2 defa ürün siparişi vermiş ayrıca kendisine bağlı bir yeni üye yapmış ve bu üyesi de Ersağ Kampanyasından 300 TL üzeri alışveriş yapmıştı. Böylece her iki üyemizde %10 kariyerine ulaşmış. Kumral Hanım bu işlemleri yaparak Haziran 2022 ayında toplam 9,42 Ersağ Puanı sahibi olmuştu.

Kumral Hanım Haziran 2022 döneminde 9,42 Ersağ puanı toplamıştı. Yeni Kariyeri için Temmuz 2022 ayında 21,58 Ersağ Puanı toplar ise bir üst kariyere çıkabilir. Kumral Hanım 21,58 Ersağ Puanına karşılık gelen 2.158,00TL lik ürün alımını tek başına yaparak  %15 Kariyerine kolayca yükselebilir. 2.158,00 TL yi tek başına ürün alımı yapmak yerine kendisine veya Sarışısın Hanıma bağlı yeni üyeler yaparak onların yapacağı alışverişlerin Ersağ Punalarında yararlanabilir.

Yanlış Planlama Kariyer Atlamanıza Engel Olur!

Ersağ’da kariyer atlamak için öncelikle iyi bir planlama yapmanız gerekmektedir. Bizim örneğimizdeki Kumral Hanım Haziran 2022 ayında 2 kendi siparişinden ve 1 üyesinin siparişinden toplam 9,42 Ersağ Puanı elde etmiş oldu.

Kumral Hanım sonraki her ay sipariş verse ve her ay yeni bir üye yapsa Temmuz-Ağustos-Eylül-Ekim aylarını aktif geçirse dahi %15 kariyerine ULAŞAMAZ. Ersağ’da Kariyer atlamak için birbirini takip eden 2 ay içerisinde puanların toplanması gerektiğini belirtmiştik.

Ersağ Kariyer atlama stratejisi
pound-coin

ERSAĞ PUANI NEDİR?

Ersağ’da 100TL’lik her alışveriş 1 Ersağ Puanına eşittir. Kendi alışverişinizden ve size bağlı üyelerinizin her alışverişlerinden Ersağ Puanı kazanırsınız. Kazanılan Puanlar Kariyer atlama için gereklidir.

Doğru Planlama ile Kariyer Atlamak Çok Kolay

Haziran ayında 9,42 Ersağ puanı olan Kumral Hanım Temmuz ayında 21,58 puana ihtiyacı var. Şekilde göreceğiniz gibi Sarışın hanınım kendine bağlı yapmış olduğu üyenin alışverişinden Kumral Hanım Ersağ Puanı kazanabilmektedir. Sarışın Hanım 2 sipariş verse ve kumral Hanım kendisi 2 sipariş verdiğinde Haziran ve Temmuz ayında toplam 31 puan üzeri toplayan Kumral hanım  rahatlıkla %15 Kariyerine ulaşacaktır.

Ersağ KAriyer Atlama Doğru Strateji

ERSAĞ %15 KARİYER AVANTAJI

 1. %15 Kariyerindeki üyelerimiz ürünleri katalog fiyatına göre %20 üye indirimi + %15 Kariyer  İndirimi ile  satın alabilir.
 2. 200TL üzeri siparişlerinde kargo ücreti ödemez.
 3. Ersağ Kampanyalarından hediye ürünler alma hakkına sahip olur.
 4. Kendisine bağlı yeni üyeler yapabilir.
 5. Kendisine bağlı üyelerinin ilk alışverişinden Prim kazanır.
 6. Kendisine bağlı her üyenin alışverişinden Ersağ Puanı kazanır.
 7.  Üyemiz yükseldiği kariyerden asla düşmez dilediği zaman siparişini bulunduğu kariyer indiriminden faydalanarak verebilir.

%15 Kariyerinde Sipariş Hesaplama

Kumral Hanım, Bulaşık Sıvısı, Yağ Çözücü, Duş Jeli ve Bulaşık Matik Jel ürünlerini üye olarak satın aldığında Ersağ Kampanyasından 5 adet hediye ürün seçme hakkı oldu. Kampanya hediyelerinden Genel Temizlik, Banyo WC Temizleyici, Damla Konsantre, Papatya Şampuan ve CleanBall Masaj Kremini seçerek siparişini tamamladı.

Bütün bu ürünleri Kumral Hanım Ersağ Üyesi olmadan almak isteseydi 805,44 TL Katalog Fiyatı ödeyecekti. %15 Kariyerdeki Ersağ üyesi olarak 314,89 TL üye fiyatı olan ürünlere 43,74TL Kariyer indirimi de alarak 271,15 TL ödeyerek sahip oldu.

Kumral Hanımın 314,89TL üye fiyatı olan siparişe

 1. Yeni Üye olarak : 304,25TL ödemişti.
 2. %10 Kariyerinde : 285,13TL ödemişti.
 3. %15 Kariyerinde : 271,15 TL ödeyecek
Ersağ yuzde 15 alışveriş hesaplama

%10 Kariyer Avantajı ile Siparişinizi Verin

Ersağ Üyesi olmadan bu ürünleri almak isteyen bir kişi 805,44 TL Katalog Fiyatı ödemesi gerekiyor. %10 Kariyerindeki Kumral Hanım 314,89 TL üye fiyatı olan tüm bu ürünlere 29,16 TL kariyer indirimi alarak 285,13 TL ödeyip sahip olacaktır.

Kumral Hanım yeni üye olduğunda aynı sipariş için 304,25 TL ödemişti. %10 Kariyerindeyken Kumral Hanım 285,13TL ödedi. Aradaki farkı daha iyi görebilmiş olduk.

İlk siparişinden 3,14 Ersağ Puanı kazanan Kumral Hanım bu siparişinden de aynı puanı kazanıyor ve 6,28 Ersağ Puanına yükselmiş oluyor.

Haziran 2022 de üye olan Kumral Hanımın Ersağ üyeliğinde ilk ayı ve ikinci siparişi olmuş oldu. Bir yandan da Kumral Hanımın Ersağ puanlarını takip ediyoruz. Kendisi birbirini takip eden iki ayda (Haziran-Temmuz) 30 Ersağ Puanı toplarsa üst kariyere çıkacak.

ersag yuzde 10 üye sipariş nasıl verilir

ERSAĞ %10 KARİYER AVANTAJLARI

 1. %10 Kariyerindeki üyelerimiz ürünleri katalog fiyatına göre %20 üye indirimi + %10 Kariyer  İndirimi ile  satın alabilir.
 2. 200TL üzeri siparişlerinde kargo ücreti ödemez.
 3. Ersağ Kampanyalarından hediye ürünler alma hakkına sahip olur.
 4. Kendisine bağlı yeni üyeler yapabilir.
 5. Kendisine bağlı üyelerinin ilk alışverişinden Prim kazanır.
 6. Kendisine bağlı her üyenin alışverişinden Ersağ Puanı kazanır.
 7.  Üyemiz yükseldiği kariyerden asla düşmez dilediği zaman siparişini bulunduğu kariyer indiriminden faydalanarak verebilir.

ERSAĞ PRİM NASIL KAZANILIR?

Kendinize bağlı yeni üyeler yaparak prim kazanın. Ersağ sisteminde kendinize bağlı üyeleriniz şirketten alışveriş yaptığında kariyerinize göre prim kazanırsınız. Bulunduğunuz kariyer ve alışveriş yapan üyenizin bulunduğu kariyer arasındaki fark kadar prim kazanırsınız.

ERSAĞ AĞINIZI BÜYÜTÜN

%10 Kariyerine yükselen üyelerimiz Ersağ’da Sponsor olarak kendisine bağlı üyeler yapabilir. Kendi üyelerinin alışverişinden Prim ve Ersağ Puanı kazanabilir. 

Kendinize Bağlı İlk Üyenizi Yapın

Kumral Hanım Ersağ ürünlerini kullanmaya başladı. İster Ersağ ürünlerini sadece kendi ihtiyacınız için sipariş verin isterseniz Ersağ Kataloğu ile etrafınızdan sipariş toplayın. İsterseniz de kendinize bağlı üyeler yaparak onların siparişlerinden prim ve puan kazanın. Ersağ’da nasıl bir kariyere sahip olmak isterseniz buna göre imkanları bulacaksınız.

Kumral Hanımın arkadaşı Sarışın Hanım‘da Ersağ ürünlerini merak ediyor. Kumral Hanım tecrübelerini kendisiyle paylaşınca Sarışın Hanımda Ersağ üyesi olmaya karar verdi.

Ersağ yuzde 10 kariyer prim tablosu

Sarışın Hanım’da yeni üye olduktan sonra aynı Kumral Hanım’ın olduğu gibi ilk siparişini verdi. Biz Sarışın Hanımın ‘da Ersağ Kampanyasından yararlanarak 5 hediye aldığı bir sipariş vermiş olduğunu varsayalım. Sarışın Hanımda 3,14 Ersağ Puanı değerinde bir sipariş verdiğinde Kumral Hanım hem puan hem prim kazanacağını söylemiştik.

Kumral Hanım’ın 6,28 Ersağ Puanı vardı. Sarışın Hanımın siparişinden de 3,14 Ersağ Puanı kazanarak toplam  9,42 Ersağ Puanına sahip olmuş oldu. Aynı zamanda Sarışın hanımın yaptığı alışverişten yaklaşık 17,00TL kadar prim kendi hesabında göründü.

ERSAĞ PRİMLER NASIL KULLANILIR?

İster alışverişte kullanın, ister hesabınıza yatsın…

Ersağ’dan Prim kazanmaya başladığınızda hesabınızda biriken primler her ayın 20-21. gününde Banka Hesabınıza şirket tarafından yatırılmaktadır. Sizin Priminiz hesabınıza yatırılmadan önce stopaj kesintisi yapılarak vergisi şirket tarafından ödenmektedir.

Aynı zamanda hak etmiş olduğunuz Primi Ersağ’dan yapacağınız alışverişlerde ödeyeceğiniz ücretten düşebilirsiniz. Hesabınızda prim var ise ödeme ekranında üye bu primi görebilmekte isterse alışveriş miktarından düşebilmektedir.

Aynı Kariyerdeki Üye Kazanç Tablosu

Kumral Hanımın kendisine bağlı yeni üyesi Sarışın Hanım da ilk siparişini verdi ve  %10 kariyerine yükseldi.

Kumral Hanım, Sarışın Hanımın sponsoru olmasına rağmen onun bundan sonraki alışverişlerinden prim kazanamayacaktır. Çünkü Ersağ’da aynı kariyerde olan üyeler birbirinden prim kazanamaz. Ancak Sarışın Hanımın yapacağı her alışveriş Ersağ Puanı olarak Kumral Hanıma ekleneceği için Kumral Hanımın üst kariyere yükselmesi için önemlidir. Kumral hanım üst kariyer olan %15 seviyesine yükseldiğinde üyesinden yeniden prim alabilecektir.

Biz bu yazımızda Kumral Hanımı Ersağ Üyesi yaptık. Kumral Hanım %10 kariyere yükseldi. Aynı ay içerisinde 2 sipariş vererek Ersağ Kampanyalarından faydalandı ve hediyeler ile indirimli ürünler aldı.

Kumral Hanım, Sarışın Hanımı kendisine bağlı üye yaptı. Sarışın Hanımda ilk siparişini vererek %10 Kariyere yükseldi.

Kumral Hanımın Ersağ Puanı 9,42 ve hesabındaki Prim Miktarı 17,00 TL olarak sonraki Kariyerimize doğru yolculuğumuza devam ediyor olacağız.

Ersağ Aynı Kariyerdeki üye Kazanç Tablosu
%15 Kariyer

Kumral Hanımın sonraki hedefi %15 kariyerine yükselmek

%21 Kariyer

Ürünleri üye fiyatına göre ilave %21 indirimli alır.

%27 Kariyer

Ürünleri üye fiyatına göre ilave %27 indirimli alır.

%33 Kariyer

Ürünleri üye fiyatına göre ilave %33 indirimli alır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir