Üye Rehberi

Ersağ %21 Kariyeri nasıl yapılır? Kazanç Sistemi ne kadar?

Ersağ %21 Kariyeri nasıl yapılır? Kazanç Sistemi ne kadar? Aile bütçelerine katkıda bulunmak veya ek gelir elde etmek için birçok farklı yolu vardır. Bunlardan biri de Ersağ sistemidir.

Ersağ %21 Kariyeri nasıl yapılır? Kazanç Sistemi ne kadar? 

Aile bütçelerine katkıda bulunmak veya ek gelir elde etmek için birçok farklı yolu vardır. Bunlardan biri de Ersağ sistemidir.  Ersağ Network marketing sistemi, ürünlerin doğrudan tanıtımını ve satışını yaparak gelir elde etmenizi sağlayan bir sistemdir. Ersağ  sisteminde, kariyer basamaklarını yükseldikçe, kazancınız da artar. %21 indirim kariyeri, Ersağ sistemindeki yüksek kariyer basamaklarından biridir. Bu kariyer basamağına ulaşan üyeler, ürünleri yaklaşık olarak %21 indirimli satın alma hakkına sahip olurlar. Önceki yazılarımızda  %10 Kariyerinden ve %15 Kariyerlerinden bahsetmiştik.

Bu yazımızda, %21 indirim kariyerinin avantajlarından ve bu kariyer basamağına nasıl ulaşabileceğinizi anlatacağız.

Ersağ Kariyer Basamakları

%21 KARİYERİ

Birbirini takip eden 2 ay içerisinde en az 61 puan toplayan üyeler bu kariyere ulaşır.

KARİYER NASIL YAPILIR?

Birbirini takip eden 2 ay içerisinde üyenin kendisi ve ona bağlı alt üyeleri ve onların üyelerinin Ersağ Puanları toplamı 61 puan ve  üzerinde olursa üyemiz %21 Kariyerine ulaşır.

ÖNEMLİ BİLGİ

Ersağ Kariyer sisteminde, aynı ay içerisinde birden fazla kez kariyer basamağı atlamak mümkündür. Örneğin, ayın başında %15 kariyer seviyesine ulaşmak için gereken 31 puanı topladınız diyelim. Eğer ay sonuna kadar ekstra 30 puan daha toplarsanız, toplamda 61 puana ulaşmış olursunuz. Bu durumda %21 kariyerine çıkarsınız. Aynı ay içinde birden çok kariyer yükseltme fırsatı elde edebilirsiniz.

%21 KARİYERİ Birbirini takip eden 2 ay içerisinde en az 61 puan toplayan üyeler bu kariyere ulaşır.

%15 Kariyer yazımızda Kumral Hanım Ocak ve Şubat aylarında 10 puanlık iki sipariş vermiş ve %10 kariyerine çıkmıştı. Mart ve Nisan aylarında toplam 31 puan toplayarak %15 kariyerine ulaşmıştı.  Kumral Hanım Mayıs ayında hem kendi sipariş vererek hem de yeni üye yaparak 8 puan toplamış olsun.

Örneğimizde:

Mayıs ayı kariyer puanı (Nisan+Mayıs) (18 + 8 = 26 puan)  olacağı için 26 puan ile kariyer atlayamadı.

Mayıs ayına geldiğimizde artık Mart ayındaki puanın bir etkisi kalmıyor. Mayıs ayında aktif olmamıza rağmen istediğimiz puanı yapamadık. Kariyer atlama işini sonraki aylara bırakmış olduk. Burada en önemli husus tempomuzun artması gereken dönemi doğru tespit etmek ve buna göre hazırlık yapmak olmalıdır.

DOĞRU ZAMANI PLANLAYIN

Ersağ’a üye yapacağınız bir arkadaşınız var ise ve ayın son günleri yaklaştıysa üyeliğini yeni ayda yapmayı teklif etmek akılcı olacaktır.

EKİP GÜCÜNÜ KULLANIN

Birinci alt sesliniz olan üyelerinizin kariyer yükselme planlarını beraber yaparak onlar kendi kariyerlerinde yükselirken sizin de yükselmenize daha yardımcı olacaktır.

Alt neslinizdeki üyelerinizle birlikte kariyer yükselme planları yaparak, hem kendi kariyerinizi geliştirmenizde hem de onların kariyer yolculuklarında destek olmanızda büyük fırsatlar yaratabilirsiniz. Beraber çizdiğiniz planlar, sizin ve ekibinizin başarı merdivenlerini birlikte tırmanmanın kapılarını aralayabilir.

KARİYER NASIL YAPILIR? Birbirini takip eden 2 ay içerisinde üyenin kendisi ve ona bağlı alt üyeleri ve onların üyelerinin Ersağ Puanları toplamı 61 puan ve üzerinde olursa üyemiz %21 Kariyerine ulaşır.

Mayıs ayında kazandığımız 8 puanın ardından, Haziran ayında ekibimizle birlikte toplamda 25 puan elde ettik. Şimdi, bu kazandığımız enerji ve puan gücüyle dolu dolu bir Temmuz ayına hazırız.

Temmuz, performansımızı zirveye taşıyacağımız ay olmalı! Haziran’da elde ettiğimiz 25 puan gücüyle Kumral Hanım, Temmuz ayında 39 puan toplayarak %21 Kariyer seviyesine yükselecek.

%21 üye Prim ve Kazanç Tablosu

Hatırlarsanız bir önceki yazımda, %10 ve %15 kariyer planları üzerinden Kumral Hanım’ın kazançlarını incelemiştik. Şimdi ise %21’lik bir kariyer planında Kumral Hanım, İnci Hanım’ı kendi ekibine dahil ettiğinde ne kadar kazanacak bunu inceleyelim.

Bu durumda, Kumral Hanım’ın kazançlarını mercek altına alalım. Unutmayın ki Prim Kazancı ve Satış Karı tutarlarını yaklaşık olarak hesapladık.

Bu bilgiler ışığında Kumral Hanım, kariyerindeki başarılarına ek olarak İnci Hanım’ı ekibine kattığı için daha büyük kazançlar elde edebilecek. Şimdi, güncellenmiş kariyer planıyla birlikte Kumral Hanım’ın elde ettiği avantajları daha ayrıntılı şekilde inceleyelim.

Ersağ %21 üye Prim ve Kazanç Tablosu
Ersağ’da Kariyer İndirimi ve Prim Hesaplamaları: Gıda Takviyeleri ve Vitaminlerde %1, Temizlik Ürünleri, Parfüm ve Kozmetikte ise %20 KDV uygulanır.

Kendi Siparişinden Kazanç: Kumral Hanım, kendi siparişlerinde müthiş avantajlar elde etmeye devam ediyor!

  • %1 KDV’li Ürünler: Kumral Hanım, 3 puanlık %1 KDV’li ürünler alırsa, KDV dahil 909 TL’lik ürün fiyatı yerine, %21 kariyer indirimiyle 718 TL ödeyecek. Bu ürünleri satmak isterse, 418 TL kar elde edecek ve hediye ürünler de kendisinde kalacak.
  • %20 KDV’li Ürünler: %20 KDV’li ürünler için 3 puanlık alışverişte KDV dahil 1.080 TL’lik ürün fiyatı, %21 kariyer indirimiyle 853 TL ödeyecek. Bu ürünleri satmak isterse 497 TL kar edebilecek.

Aktif Üyeden Elde Edilen Kazanç: İnci hanım Aktif üye olarak 3 puanlık sipariş girdiğinde, Kumral hanım İnci hanımın sponsoru olarak yaklaşık 151 TL prim almaya hak kazanır.  Ayrıca Kumral Hanımın kariyer puanına İnci Hanımdan gelen +3 Puan eklenir.

%10 seviyesinde bir üyesi 3 puanlık sipariş girdiğinde, Kumral hanım yaklaşık 79 TL prim almaya hak kazanır.  Ayrıca Kumral Hanımın kariyer puanına +3 Puan eklenir.

%15 seviyesinde bir üyesi 3 puanlık sipariş girdiğinde, Kumral hanım yaklaşık 43 TL prim almaya hak kazanır.  Ayrıca Kumral Hanımın kariyer puanına +3 Puan eklenir.

Aynı kariyerdeki üyelerinden ise Prim alamaz sadece puanlarının gücünden yararlanır.

Unutmayın, ilerleyen bölümlerde Kumral Hanım’ın kariyerini yükseltirken, İnci Hanım’ı sürekli yeni üye olarak göstereceğiz. Böylece her kariyer seviyesindeki yeni üye kazancını daha yakından görebileceğiz.

Kariyerde yükselmeyi neden istiyoruz?

Ersağ’da Kariyerimiz ne kadar yüksek olursa hem ürün alırken daha indirimli ürün almış olacağız hem de yeni yaptığımız üyemizden daha fazla prim alma hakkımız olacak.

Sponsorunuzdan Destek Alın

Ersağ’da başarılı bir yolculuk için doğru sponsor seçimi, rehberliğiniz ve destek ağınızın temelini oluşturur; Bilgili ve tecrübeli bir Sponsorunuz var ise bu özel fırsatlarla dolu bir başlangıç için en iyi ilk adımdır.

ERSAĞ %21 KARİYER AVANTAJLARI

  1. %21 Kariyerindeki üyelerimiz ürünleri katalog fiyatına göre %20 üye indirimi + %21 Kariyer  İndirimi ile  satın alabilir.
  2. İki Puan ve  üzeri siparişlerinde kargo ücreti ödemez.
  3. Ersağ Kampanyalarından hediye ürünler alma hakkına sahip olur.
  4. Kendisine bağlı yeni üyeler yapabilir.
  5. Kendisine bağlı üyelerinin ilk alışverişinden Prim kazanır.
  6. Kendisine bağlı üyelerinin alışverişinden Ersağ Puanı kazanır.
  7.  Üyemiz yükseldiği kariyerden asla düşmez dilediği zaman siparişini bulunduğu kariyer indiriminden faydalanarak verebilir.

Geri bildirimleriniz bizim için çok değerli.

Bu yazıyı hazırlarken amacımız, Ersağ %21 Kariyer avantajlarını sizlerle paylaşmaktı. Umarım bu yazıyı faydalı buldunuz. Eğer bu yazıyla ilgili düşüncelerinizi veya önerilerinizi bizimle paylaşmak isterseniz, lütfen yorum kısmına bir not bırakın.

Ayrıca, bu konu hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen çekinmeden bize sorun. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Yorumlarınızı bekliyoruz!

Ersağ Kariyer Basamakları

Diğer Ersağ Kariyer Basamaklarını inceleyin kazanç planı hakkında detaylı bilgiye sahip olun

One thought on “Ersağ %21 Kariyeri nasıl yapılır? Kazanç Sistemi ne kadar?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.