Üye Rehberi

Ersağ %21 Kariyeri nasıl yapılır? Kazanç Sistemi ne kadar?

Ersağ %21 Kariyeri nasıl yapılır? Kazanç Sistemi ne kadar? Aile bütçelerine katkıda bulunmak veya ek gelir elde etmek için birçok farklı yolu vardır. Bunlardan biri de Ersağ sistemidir.

Ersağ %21 Kariyeri nasıl yapılır? Kazanç Sistemi ne kadar? 

Aile bütçelerine katkıda bulunmak veya ek gelir elde etmek için birçok farklı yolu vardır. Bunlardan biri de Ersağ sistemidir.  Ersağ Network marketing sistemi, ürünlerin doğrudan tanıtımını ve satışını yaparak gelir elde etmenizi sağlayan bir sistemdir. Ersağ  sisteminde, kariyer basamaklarını yükseldikçe, kazancınız da artar. %21 indirim kariyeri, Ersağ sistemindeki yüksek kariyer basamaklarından biridir. Bu kariyer basamağına ulaşan üyeler, ürünleri yaklaşık olarak %21 indirimli satın alma hakkına sahip olurlar. Önceki yazılarımızda  %10 Kariyerinden ve %15 Kariyerlerinden bahsetmiştik.

Bu yazımızda, %21 indirim kariyerinin avantajlarından ve bu kariyer basamağına nasıl ulaşabileceğinizi anlatacağız.

Ersağ Kariyer Basamakları

%21 KARİYERİ

Birbirini takip eden 2 ay içerisinde en az 61 puan toplayan üyeler bu kariyere ulaşır.

KARİYER NASIL YAPILIR?

Birbirini takip eden 2 ay içerisinde üyenin kendisi ve ona bağlı alt üyeleri ve onların üyelerinin Ersağ Puanları toplamı 61 puan ve  üzerinde olursa üyemiz %21 Kariyerine ulaşır.

ÖNEMLİ BİLGİ

Ersağ Kariyer sisteminde, aynı ay içerisinde birden fazla kez kariyer basamağı atlamak mümkündür. Örneğin, ayın başında %15 kariyer seviyesine ulaşmak için gereken 31 puanı topladınız diyelim. Eğer ay sonuna kadar ekstra 30 puan daha toplarsanız, toplamda 61 puana ulaşmış olursunuz. Bu durumda %21 kariyerine çıkarsınız. Aynı ay içinde birden çok kariyer yükseltme fırsatı elde edebilirsiniz.

%15 Kariyer yazımızda Kumral Hanım Ocak ve Şubat aylarında 4 puanlık iki sipariş vermiş ve %10 kariyerine çıkmıştı. Mart ve Nisan aylarında toplam 31puan toplayarak %15 kariyerine ulaşmıştı.  Kumral Hanım Mayıs ayında hem kendi sipariş vererek hem de yeni üye yaparak 8 puan toplamış olsun.

Örneğimizde:

Mayıs ayı kariyer puanı (Nisan+Mayıs) (18 + 8 = 26 puan)  olacağı için 26 puan ile kariyer atlayamadı.

Mayıs ayına geldiğimizde artık Mart ayındaki puanın bir etkisi kalmıyor. Mayıs ayında aktif olmamıza rağmen istediğimiz puanı yapamadık. Kariyer atlama işini sonraki aylara bırakmış olduk. Burada en önemli husus tempomuzun artması gereken dönemi doğru tespit etmek ve buna göre hazırlık yapmak olmalıdır.

DOĞRU ZAMANI PLANLAYIN

Ersağ’a üye yapacağınız bir arkadaşınız var ise ve ayın son günleri yaklaştıysa üyeliğini yeni ayda yapmayı teklif etmek akılcı olacaktır.

EKİP GÜCÜNÜ KULLANIN

Birinci alt sesliniz olan üyelerinizin kariyer yükselme planlarını beraber yaparak onlar kendi kariyerlerinde yükselirken sizin de yükselmenize daha yardımcı olacaktır.

Alt neslinizdeki üyelerinizle birlikte kariyer yükselme planları yaparak, hem kendi kariyerinizi geliştirmenizde hem de onların kariyer yolculuklarında destek olmanızda büyük fırsatlar yaratabilirsiniz. Beraber çizdiğiniz planlar, sizin ve ekibinizin başarı merdivenlerini birlikte tırmanmanın kapılarını aralayabilir.

Mayıs ayında kazandığımız 8 puanın ardından, Haziran ayında ekibimizle birlikte toplamda 25 puan elde ettik. Şimdi, bu kazandığımız enerji ve puan gücüyle dolu dolu bir Temmuz ayına hazırız.

Temmuz, performansımızı zirveye taşıyacağımız ay olmalı! Haziran’da elde ettiğimiz 25 puan gücüyle Kumral Hanım, Temmuz ayında 39 puan toplayarak %21 Kariyer seviyesine yükselecek.

%21 üye Prim ve Kazanç Tablosu

Hatırlarsanız bir önceki yazımda, %10 ve %15 kariyer planları üzerinden Kumral Hanım’ın kazançlarını incelemiştik. Şimdi ise %21’lik bir kariyer planında Kumral Hanım, İnci Hanım’ı kendi ekibine dahil ettiğinde ne kadar kazanacak bunu inceleyelim.

Bu durumda, Kumral Hanım’ın kazançlarını mercek altına alalım. Unutmayın ki Prim Kazancı ve Satış Karı tutarlarını yaklaşık olarak hesapladık.

Bu bilgiler ışığında Kumral Hanım, kariyerindeki başarılarına ek olarak İnci Hanım’ı ekibine kattığı için daha büyük kazançlar elde edebilecek. Şimdi, güncellenmiş kariyer planıyla birlikte Kumral Hanım’ın elde ettiği avantajları daha ayrıntılı şekilde inceleyelim.

Kendi Siparişinden Kazancı: Kumral Hanım, kendi siparişlerinde müthiş avantajlar elde etmeye devam ediyor! Her alışverişinde, üye geliş fiyatı üzerinden 600 TL’lik ürünü 108 TL kariyer indirimiyle alıyor. Ayrıca, aldığı ürünleri katalog fiyatından satarsa, her 750 TL’lik satışından 250 TL’lik kar elde etmiş olacak.

Hem kendi ihtiyaçları için aldığı hediye ürünleriyle keyifli anlar yaşayabilir hem de istediği takdirde bu ürünleri satarak kazancını katlayabilir. Kumral Hanım, sadece kendi alışverişinden değil, aynı zamanda hediye ürünleriyle de kazançlı çıkıyor!

Aktif Üyeden Elde Edilen Kazanç: İnci Hanım, üye olarak 5 puanlık bir sipariş verdiğinde, Kumral Hanım bu harika siparişten yaklaşık 267 TL prim kazanmayı hak eder. Ayrıca, İnci Hanım’ın siparişi, Kumral Hanım’ın kariyer puanına +5 puan ekler.

Burada dikkat çeken bir detay var! İnci Hanım, toplamda 10 puanlık siparişiyle %10 kariyere yükselecek. İnci Hanım’ın sonraki siparişlerinden, Kumral Hanım iki kariyer arasındaki fark kadar prim hakkı elde edecek. Bununla birlikte, İnci Hanım’ın kazandığı puanlar, Kumral Hanım’ın kariyer puanına değerli bir katkı sağlamaya devam edecek.

Hatırlatma: Biz yazılarımızda her kariyer döneminde Kumral Hanım’ın kariyerini yükseltirken, İnci Hanım’ı sürekli yeni üye olarak göstereceğiz. Böylece her kariyer seviyesindeki yeni üye kazancını daha yakından görebileceğiz.

Kariyerde yükselmeyi neden istiyoruz?

Ersağ’da Kariyerimiz ne kadar yüksek olursa hem ürün alırken daha indirimli ürün almış olacağız hem de yeni yaptığımız üyemizden daha fazla prim alma hakkımız olacak.

Sponsorunuzdan Destek Alın

Ersağ’da başarılı bir yolculuk için doğru sponsor seçimi, rehberliğiniz ve destek ağınızın temelini oluşturur; Bilgili ve tecrübeli bir Sponsorunuz var ise bu özel fırsatlarla dolu bir başlangıç için en iyi ilk adımdır.

ERSAĞ %21 KARİYER AVANTAJLARI

  1. %21 Kariyerindeki üyelerimiz ürünleri katalog fiyatına göre %20 üye indirimi + %21 Kariyer  İndirimi ile  satın alabilir.
  2. İki Puan ve  üzeri siparişlerinde kargo ücreti ödemez.
  3. Ersağ Kampanyalarından hediye ürünler alma hakkına sahip olur.
  4. Kendisine bağlı yeni üyeler yapabilir.
  5. Kendisine bağlı üyelerinin ilk alışverişinden Prim kazanır.
  6. Kendisine bağlı üyelerinin alışverişinden Ersağ Puanı kazanır.
  7.  Üyemiz yükseldiği kariyerden asla düşmez dilediği zaman siparişini bulunduğu kariyer indiriminden faydalanarak verebilir.

Geri bildirimleriniz bizim için çok değerli.

Bu yazıyı hazırlarken amacımız, Ersağ %21 Kariyer avantajlarını sizlerle paylaşmaktı. Umarım bu yazıyı faydalı buldunuz. Eğer bu yazıyla ilgili düşüncelerinizi veya önerilerinizi bizimle paylaşmak isterseniz, lütfen yorum kısmına bir not bırakın.

Ayrıca, bu konu hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen çekinmeden bize sorun. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Yorumlarınızı bekliyoruz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.