Üye Rehberi

Ersağ Kariyer Sistemi Yüzde 15 Kariyeri

Ersağ Kariyer Sistemi Yüzde 15 Kariyeri hakkında detaylı inceleme yaparak %15 Kariyere nasıl çıkılır?

Ersağ Kariyer Sistemi Yüzde 15 Kariyeri

Bu yazımızda Ersağ Kariyer Sistemi Yüzde 15 Kariyeri hakkında detaylı inceleme yaparak %15 Kariyere nasıl çıkılır?  %15 Kariyerindeki üyeler ne kadar ürünleri indirimli alır? Ersağ yüzde 15 kariyeri ne kadar prim alır sorularına cevap vereceğim. Önceki yazımızda Yeni üye ve %10 Kariyerinden bahsetmiştik. 

Ersağ Kariyer Basamakları

%15 KARİYERİ

Birbirini takip eden 2 ay içerisinde en az 31 puan toplayan üyeler bu kariyere ulaşır.

KARİYER NASIL YAPILIR?

Birbirini takip eden 2 ay içerisinde üyenin kendisi ve ona bağlı alt üyeleri ve onların üyelerinin Ersağ Puanları toplamı 31 puan ve  üzerinde olursa üyemiz %15 Kariyerine ulaşır.

ÖNEMLİ BİLGİ

Ersağ’da üyemizin yükseldiği herhangi bir kariyerden geri düşme söz konusu değildir. Ersağ Sistemini diğer network Marketing Sistemlerinden farklı kılan en büyük özelliği Kariyerden Düşme Yoktur. 

%15 KARİYERİ Birbirini takip eden 2 ay içerisinde en az 31 puan toplayan üyeler bu kariyere ulaşır.

%10 Kariyer yazımızda Kumral Hanım Ocak ve Şubat aylarında 10 puanlık iki sipariş vermiş ve %10 kariyerine çıkmıştı. Mart ayında Kumral Hanım hem kendi sipariş vererek hem de yeni üye yaparak 13 puan toplamış olsun.

Örneğimizde:

Mart ayı kariyer puanı (Şubat+Mart) (6 + 13 = 19 puan)  olacağı için 19 puan ile kariyer atlayamadı.

Nisan ayına geldiğimizde artık Şubat ayındaki puanın bir etkisi kalmıyor. Nisan ayı başladığında Mart ayında toplanan 13 Kariyer Puanını 31 puan veya üzerine çıkarmamız gerekecek.

Nisan ayının son gününe kadar yeni üyeler yaparak veya kendisi sipariş vererek 18 puan toplayan Kumral Hanım (Mart + Nisan) (13+18=31 puan) 31 puana ulaşarak %15 Kariyere ulaşmış olacaktır.

Yanlış Planlama Kariyer Atlamanıza Engel Olur!

Ersağ’da kariyer atlamak için son iki ayının puanlarının toplandığından bahsetmiştik. %10 Kariyerine yükselmekte 10 puan yeterli olduğu için iki siparişte bu kariyere ulaşmak mümkün olmaktadır.

Ancak %15 kariyeri ve daha yüksek kariyerlere ulaşmak için iyi bir planlama yapmanızı öneririm. Şimdi bu durumu daha önce hazırlamış olduğum bir görselle anlatmak istiyorum

Ersağ’da kariyer atlamak için son iki ayının puanlarının toplandığından bahsetmiştik. %10 Kariyerine yükselmekte 10 puan yeterli olduğu için iki siparişte bu kariyere ulaşmak mümkün olmaktadır.

Yukarıdaki görselde beş aylık bir zaman çizelgesinde Kumral hanımın hizasında kendi siparişlerinin puanını, alt bölümde her aya yeni bir üye eklediğini ve üyelerinin sipariş verdiği puanları gösteren  bir grafik görülmektedir.

Bu beş aylık bölümde Kumral Hanım her ay sipariş vermiş ve her ay yeni bir üye yapmış olarak görülüyor.  Beş aylık sürede tüm üyelerin toplam yaptığı puan 39 olmasına rağmen maalesef Kumral Hanımı %15 Kariyerine çıkarmaya yetmeyecek. Çünkü birbirini takip eden ikili aylarda toplam 31 puana ulaşılamadı. Her ay Aktiflik sağlanmasına rağmen siparişler ve üyeler geniş zamana yayıldığı için kariyer yükselmesi olmadı.

Kariyerde yükselmeyi neden istiyoruz?

Ersağ’da Kariyerimiz ne kadar yüksek olursa hem ürün alırken daha indirimli ürün almış olacağız hem de yeni yaptığımız üyemizden daha fazla prim alma hakkımız olacak.

Primleri Nasıl Kullanırım?

Ersağ’da kazandığınız primler, her ayın 20-21. gününde hesabınıza yatırılır. Bu primler, hesabınıza yatırılmadan önce vergileri şirket tarafından ödenerek size ulaştırılır.

Doğru Planlama ile
Kariyer Atlamak Çok Kolay

Ersağ’da Kariyer atlamak için şartımız olan bir birini takip eden iki ay içerisinde toplam 31 puanı geçen bir örnek ile Kumral Hanım kolayca yeni kariyere yükselecektir.

Yukarıdaki görselde doğru yapılmış bir planlama görmektesiniz. Ersağ’da Kariyer atlamak için şartımız olan bir birini takip eden iki ay içerisinde toplam 31 puanı geçen bir örnek ile Kumral Hanım kolayca yeni kariyere yükselecektir.

Bu örnekte; Kumral Hanımın 1. Nesil Üyesi (Sarışın Hanım) Kendine bağlı üye yaptığında bu üye hem Sarışın Hanıma, hem de Kumral Hanıma aynı puan (+4) katkısında bulunacaktır.

%15 üye Prim ve Kazanç Tablosu

Hatırlarsanız bir önceki yazımda, %10’luk kariyer planı üzerinden Kumral Hanım’ın kazançlarını incelemiştik. Şimdi ise %15’lik bir kariyer planında Kumral Hanım, İnci Hanım’ı kendi ekibine dahil ettiğinde ne kadar kazanacak bunu inceleyelim. Bu durumda, Kumral Hanım’ın kazançlarını mercek altına alalım. Unutmayın ki Prim Kazancı ve Satış Karı tutarlarını yaklaşık olarak hesapladık.

Bu bilgiler ışığında Kumral Hanım, kariyerindeki başarılarına ek olarak İnci Hanım’ı ekibine kattığı için daha büyük kazançlar elde edebilecek. Şimdi, güncellenmiş kariyer planıyla birlikte Kumral Hanım’ın elde ettiği avantajları daha ayrıntılı şekilde inceleyelim.

%15 üye Prim ve Kazanç Tablosu
Ersağ’da Kariyer İndirimi ve Prim Hesaplamaları: Gıda Takviyeleri ve Vitaminlerde %1, Temizlik Ürünleri, Parfüm ve Kozmetikte ise %20 KDV uygulanır.

Kendi Siparişinden Kazanç: %15 Kariyerindeki Kumral Hanım, kendi siparişlerinde avantajlar elde etmeye devam ediyor!

  • %1 KDV’li Ürünler: Kumral Hanım, 3 puanlık %1 KDV’li ürünler alırsa, KDV dahil 909 TL’lik ürün fiyatı, %15 kariyer indirimiyle 773 TL ödeyecek. Bu ürünleri satmak isterse 364 TL kar elde edecek. üstelik ve hediye ürünler de kendisinde kalacak.
  • %20 KDV’li Ürünler: %20 KDV’li ürünler için 3 puanlık alışverişte KDV dahil 1.080 TL’lik ürün fiyatı, %15 kariyer indirimiyle 918  TL ödeyecek. Bu ürünleri satarak 432 TL kar elde edebilecek. Yine bu alışverişinde en az 3 hediye ürün kazanmış olacak.

Aktif Üyeden Elde Edilen Kazanç: İnci hanım üye olarak 3 puanlık sipariş girdiğinde, Kumral hanım İnci hanımın sponsoru olarak yaklaşık 108 TL prim almaya hak kazanır.  Ayrıca Kumral Hanımın kariyer puanına İnci Hanımdan gelen +3 Puan eklenir.

%10 seviyesinde bir üyesi 3 puanlık sipariş girdiğinde, Kumral hanım yaklaşık 36 TL Prim almaya hak kazanır.  Ayrıca Kumral Hanımın kariyer puanına +3 Puan eklenir.

Aynı kariyerdeki üyelerinden ise Prim alamaz sadece puanlarının gücünden yararlanır.

Unutmayın, ilerleyen bölümlerde Kumral Hanım’ın kariyerini yükseltirken, İnci Hanım’ı sürekli yeni üye olarak göstereceğiz. Böylece her kariyer seviyesindeki yeni üye kazancını daha yakından görebileceğiz.

ERSAĞ %15 KARİYER AVANTAJLARI

  1. %15 Kariyerindeki üyelerimiz ürünleri katalog fiyatına göre %20 üye indirimi + %15 Kariyer  İndirimi ile  satın alabilir.
  2. İki Puan ve  üzeri siparişlerinde kargo ücreti ödemez.
  3. Ersağ Kampanyalarından hediye ürünler alma hakkına sahip olur.
  4. Kendisine bağlı yeni üyeler yapabilir.
  5. Kendisine bağlı üyelerinin ilk alışverişinden Prim kazanır.
  6. Kendisine bağlı üyelerinin alışverişinden Ersağ Puanı kazanır.
  7.  Üyemiz yükseldiği kariyerden asla düşmez dilediği zaman siparişini bulunduğu kariyer indiriminden faydalanarak verebilir.

Geri bildirimleriniz bizim için çok değerli.

Bu yazıyı hazırlarken amacımız, Ersağ %15 Kariyer avantajlarını sizlerle paylaşmaktı. Umarım bu yazıyı faydalı buldunuz. Eğer bu yazıyla ilgili düşüncelerinizi veya önerilerinizi bizimle paylaşmak isterseniz, lütfen yorum kısmına bir not bırakın.

Ayrıca, bu konu hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen çekinmeden bize sorun. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Yorumlarınızı bekliyoruz!

Ersağ Kariyer Basamakları

Diğer Ersağ Kariyer Basamaklarını inceleyin kazanç planı hakkında detaylı bilgiye sahip olun

3 thoughts on “Ersağ Kariyer Sistemi Yüzde 15 Kariyeri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.