Ersağ Üyelik avantajlarıyla ürünleri %20-%30 indirimli olarak alabilir ve hediye ürünlerden faydalanabilirsiniz. Ersağ üyelik için herhangi bir ücret talep etmez. İhtiyacınız olan ürünleri belirli kariyer indirimlerine göre satın alırsınız.

Daha Önce Ersağ üyesi olmayan kişiler aşağıdaki üyelik formunu doldurarak Ersağ Öncüsü M.Dilek NUMANOĞLU (Ersağ Sponsor No: 1163187 ) sponsorluğunda üyelik açabilir.

  Formu doldurduktan sonra üyelik bilgileriniz SMS ile cep telefonunuza gönderilecektir.

  İlk girişte üye numaranız ve şifreniz aynıdır. Ersağ üye girişi sayfasından girişinizi yapabilirsiniz.

  Ersağ Üyelikle İlgili Merak Edilen Sorular?

  1.  Ersağ sistemine kayıt yapılırken Neden TC Kimlik numarası isteniyor?

  Ersağ şirketi ile gerçekleştireceğiniz alışveriş işlemlerinin ticari olarak faturalandırılması yasal bir zorunluluktur. Fatura kesme işlemi için Vergi Numarası veya T.C. Kimlik numarası gerekmektedir29/08/2006 Tarihli, 26274 Sayılı resmi gazetede tebliğ edildiği üzere, 01/01/2007 tarihinden itibaren kesilen faturalarda T.C. kimlik numarası yazma zorunluluğu getirilmiştir. Bu nedenle temsilcilik kaydının gerçekleşmesi için gereklidir.

  2. Ersağ üyelik işlemi için Sponsor neden gereklidir?

  Ersağ’ın 200’den fazla temizlik, kozmetik ve gıda takviyesi ürünü bulunmaktadır. Yeni üye olduğunuzda bu ürün gruplarından hangilerini kullanmalıyım. Çevremde kime, nasıl tanıtabilirim? Yeni Ersağ üyeleri yaparak kariyer basamaklarında nasıl yükselirim gibi aklınızda birçok soru olabilir. Konusunda bilgili ve sizin sorularınıza cevap verebilecek, size rehber olacak bir sponsorunuz var ise zaten bir kaç adım önde olarak başlamışsınız demektir.

  3. Ersağ üyelik ücreti var mı?

  Ersağ üyeliği tamamen ücretsizdir. Üyelik ücreti yada sipariş verme zorunluğu yoktur. Üye olduktan sonra ihtiyacınız olan ürünleri üye geliş fiyatından alırken alış veri miktarınıza göre şirketin belirlediği promosyon ürünlerinden hediye olarak seçebilirsiniz.

  4. Her ay sipariş vermem gerekli mi?

  Ersağ’da her ay sipariş verme zorunluluğu yoktur. Yeni üyelerimizin üyeliğinin aktif olması için ilk siparişlerinin en az 100₺ olarak sisteme girmeleri istenmektedir. Yeni üyeler ilk siparişlerinden sonra istedikleri zaman istedikleri miktarda ürün alabilirler.

  5. Sponsor değişikliği yapabilir miyim?

  Ersağ’da üyeliğiniz aktif olduktan sonra sponsor değişikliği yapılmıyor. Sponsorunuz size ürünler ve üyelik ile ilgili bilgi verecek kişidir. Sponsor seçerken bu hususa dikkat ediniz.