Kampanyalar, Ersag

Ocak 2023 Ersağ Promosyonu 7’de 5 Kampanyası Hediyeleri neler?

Ersağ Ocak 2023 promosyon ürünleri 9 da 4 kampanyası hediyeleri

Ocak 2023 Ersağ Promosyonu 9’da 4 Promosyonu Hediyeleri belirlendi. Ocak Ersağ 9’da 4 hediye kampanyası birbirinden değerli hediyelerle başladı. 26-30 Ocak 2023 tarihleri arasında geçerli Ersağ 9’da 4 Hediye promosyonu ile üyelerimiz Ersağ ürünlerini indirimli ve hediyeleri ile almaya devam edecek. Ocak ayında Ersağ’dan 300TL üzeri sipariş veren üyelerimiz 1 hediye alırken, 450 TL üzeri sipariş veren üyelerimiz  4 hediye ürün alacaktır.  Bu özel kampanyaları kaçırmamak için sitemizi takip edebilirsiniz. 2023 yılının ilk kampanyasını kaçırmayın!

Ersağ Ocak 2023 Promosyonları

  • 26-30 Ocak 2023 tarihleri arasında 450₺ sipariş veren her üyenin bir kere yararlanacağı Ersağ 9’da 4 hediye promosyon kampanyası başladı. 
  • 17-31 Ocak 2023 tarihlerinde 450₺ sipariş veren her üyenin yararlandığı Ersağ 5’te 3 hediye  promosyon kampanyası devam ediyor.
  • 13-16 Ocak 2023 tarihlerinde 450₺ sipariş veren her üyenin bir kere yararlandığı Ersağ 7’de 5 hediye promosyon kampanyası sona erdi.

Ersağ’dan başka hiç bir firmada benzeri olmayan bu kampanyalar ile Ersağ üyeleri ürünleri hem indirimli hem de hediyeleri ile avantajlı olarak alacak. Ersağ 7’de 5 promosyonunda hediye alacağınız ürün sayısı fazla olur iken Ersag 9’da 4 promosyonunda hediye seçeneğimiz daha fazla olmaktadır.

Ersağ Güncel Katalog Fiyat Listesi 01 Ocak 2023 tarihinden itibaren piyasa şartlarına göre düzenlenmiştir. Resimli Yeni Ersağ Kataloğumuz ile ürünlerin satış fiyatları ve üye geliş fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Ocak 2023 Ersağ Promosyonu

Bu kampanyanın sona ermesine kalan süre

Türkiye Ersağ 5’te 3 Kampanyasından yararlanın!

300₺ siparişe 1  hediye

450₺ siparişe 4  hediye

750₺ siparişe 5 hediye

900₺ siparişe 7 hediye

Ersağ Ocak 2023 promosyon ürünleri 9 da 4 kampanyası hediyeleri

Ersağ Ocak 2023 Kataloğu Promosyon Hediyeleri

Bu kampanyaya ile 26-30 Ocak 2023 tarihlerinde 450₺’lik sipariş veren üyelerimiz 9 promosyon ürünü içerisinden 4 hediye seçilebilecektir. Hediyeler alışveriş miktarına göre artmaktadır.

1.

Ersağ Protec-20 Kapsül (Hediye)

Ersağ Protec-20 Kapsül katalog fiyatı ne kadar?

260,55 ₺
0,00 ₺

Ersağ'dan yeni yılda üyeleri için çok değerli bir hediye geldi. 260,55₺ katalog satış fiyatı olan Ersağ Protec-20 kapsülü 300₺ üzeri sipariş veren her üyemiz hediye olarak seçebilir. Protec-20 Ersağ Şirketinin son dönemde ürettiği gıda takviyesi grubunda ilgi gören ürünüdür. İçerisinde Sahil Çamı, Zerdeçal, Üzüm Çekirdeği ve C Vitamini birleşiminden oluşmaktadır.

2.

Ersağ Sarı Kantaron Özlü Krem 100ml (Hediye)

Ersağ Kantaron Özlü Krem neye iyi gelir?

159,60 ₺
0,00 ₺

Ersağ'dan cildine özen gösteren üyelerimize değerli bir ürün hediye ediliyor. Ocak Ersağ kampanyası ile Ersağ Sarı Kantaron Özlü Krem 300₺ üzeri sipariş veren üyelerimiz tarafından hediye olarak seçilebilir.

Kantaron, Vitamin E, Provitamin B5 ve Pirinç Yağı içeren Ersağ Kantaron Özlü Krem, kuruyan cildinize ihtiyacı olan nemi verirken gerekli bakımını da sağlamaktadır. Cildin serbest radikallere karşı korunmasına, elastikiyetini arttırarak daha sıkı ve genç bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Çevresel faktörlerden dolayı hasar görmüş cildin ihtiyacı olduğu bakımı sağlayarak, doğal yenilenme sürecine yardımcı olur. 

Kullanım Şekli: Ersağ Kantaron Özlü Krem’inizi parmak uçlarınıza alarak cildinize hafif dokunuşlarla, sabah ve akşam uygulayınız

3.

Ersağ Cleanball Masaj Kremi 100ml (Hediye)

ersağ masaj kremi etkili mi

148,40 ₺
0,00 ₺

Ersağ Promosyonun en dikkat çekici hediyelerinden Cleanball Masaj Kremi, bu ayın siparişlerinde ilk tercih edilecek hediye ürün olacaktır. 148,40₺ katalog fiyatı olan Masaj Kremini 300₺ üzeri sipariş veren tüm üyelerimiz sepetlerine hediye olarak ekleyebilir.

Mayıs papatyası özleri içeren Ersağ Masaj Kremi, vücudun rahatlamasına, içeriğinde ki mentol ise vücudun ferahlamasına yardımcı olur. Aynı zamanda cilde kolay nüfuz ederken cildi yumuşatarak cildin nem kazanmasına yardımcı olur.

Kullanım Şekli: Cilt yüzeylerinde uygulamak istediğiniz bölgeye dairesel hareketler ile hafifçe masaj yaparak uygulayabilirsiniz.

4.

Ersağ Oda Spreyi Özel 500ml (Hediye)

ersağ oda kokusu özel

124,70 ₺
0,00 ₺

Bu ayın promosyon kampanyasındaki temizlik grubu hediye ürünlerinden Ersağ Oda Spreyi evinizin havasını kısa sürede değiştrecek bir üründür. Konsantre formülü ile ekonomiktir. Bu kampanyamız ile 124,70₺ değerindeki  Ersağ Oda Kokusunu 300₺ üzeri sipariş veren üyelerimiz hediye olarak seçebilir.

Kullanım Şekli : Kullanılan ortama az miktarda kullanılması yeterlidir. Tercihe göre püskürtülüp, tekrarlanır.

5.

Ersağ Yağ Çözücü 1000ml (Hediye)

ersağ yağ çözücü katalog fiyatı ne kadar

119,00 ₺
0,00 ₺

Ritha Bitkisi içerikli ev temizlik ürünleri üreten Ersağ'dan mutfağınızda severek kullanabileceğiniz Ersağ Yağ Çözücü bu ayın hediye ürünlerinden bir tanesi. 119,00₺ değerindeki Yağ Çözücüyü 300₺ üzeri siparişlerinizde sepetinizde hediye olarak seçebilirsiniz. 

Ersağ Yağ çözücü zorlu mutfak yağ lekelerini temizlemek için özel formüle edilmiş bir üründür. Konsantre bir temizlik ürünüdür.

Kullanım Şekli: Kullanacağınız bölgeye püskürttükten sonra bir müddet bekleyip durulayınız. İlk kullanımlarda direkt kullanılır. Bir süre sonra 1/1 yada 1/3 oranında sulandırılarak kullanılır. Sıcak su ile kullanılması tavsiye edilir. Daha kalıcı temizlik elde edebilmek için, ürünümüzü kullandıktan sonra kuru bir bez ile kurulamanız tavsiye edilir.

Ersağ Promosyon Kampanyasından yararlanın! 300₺ siparişe 1 adet promosyon ürünü hediye, 450₺ siparişe 4 adet promosyon ürünü hediyedir. Üstelik 300₺ üzeri siparişlerde tüm Türkiye’ye kargo ücretsiz.

Ersağ şirketi üyelerine ürünleri kendi fabrikasından kargo ile ulaştırıyor yada belirli şehirlerde bulunan Ersağ bürolarından ürünleri kendiniz giderek elden teslim alabilirsiniz. Ersağ’a Türkiye’nin her yerinden ulaşmak mümkün.

Ersağ kendi tesislerinde ürettiği 200 den fazla temizlik ürününü üyelerine avantajlı fiyatlarla sunarken belirli dönemler içinde yaptığı promosyon kampanyaları ile hem üyelerine hediye ürünler veriyor hem de ilave kariyer indirimi fırsatları sunuyor.

Ersağ Ürünlerini Üyelik Avantajı ile satın alın

Ersağ Üyelik Avantajları;

  1. Tüm ürünleri üyelere özel %20 indirimle satın alırsınız.
  2.  Alışveriş miktarınıza göre kariyer basamaklarında yükselirsiniz. Üye indirimine ilave  %10,%15,%21… kariyer indirimi ile daha ucuza ürün alırsınız.
  3. Her ay düzenlenen promosyon kampanyalarını takip ederek hediye ürünler alabilirsiniz.
  4. 300₺ üzeri siparişlerinizde kargo ücreti ödemezsiniz.
  5. Sizde kendinize bağlı üyeler yaparak Ersağ temsilcisi olabilirsiniz. Üyelerinizin alışverişlerinden Prim kazanabilirsiniz.

Ersağ ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak için Ersağ Temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz. Diğer Ersağ ürünleri için Ersağ Kataloğunu inceleyebilirsiniz.

Ersağ'ın yeni ürünlerini gördünüz mü?

2023 yılında bir çok yeni ürünü üyeleri ile buluşturan şirketimizin ürün yelpazesi giderek genişliyor. Gıda Takviyeleri grubunda  Selenyum  ve  Protec-20 Kapsül, diyet takviyesi ve kilo kontrolü grubunda yenilenen Ersağ Kahve çeşitleri ve kozmetik grubunda Ersağ Peeling ürünlerini inceleyebilirsiniz.

2Q==
Collagene

Kollajen Mix Tip 1-2-3

Helal Sertifikalı Gıda Takviyeleri üreten Ersağ’ın yeni ürünü TİP 1-2-3 formunda Ersağ Kolajen şimdi sizlerle…

Protec-20

Takviye Edici Gıda

Üzüm çekirdeği, sahil çamı ekstreleri, zerdeçal ve C-Vitamini birleştiren Protec-20 yeni nesil gıda takviyesini inceleyin…

Ersağ Kahve

Moringa ve Reishi Mantarı ilaveli

En kaliteli kahve çekirdeklerinin Moringa ve Reishi Mantarı ile birleşmesi ile Ersağ’a özgü ürünümüz…

Kekik

Ersağ Kekik Kapsül

Doğal Kekik’ten üretilen Kekik Kapsül, Kekik Suyu ve Kekik içerikli kremler Ersağ kalitesi ile sizlerle…

Ekolojik Temizlik, Gıda Takviyeleri ve Kozmetik Ürünlerini şimdi deneyin...

%100 Türk Malı, Helal Sertifikalı ERSAĞ ÜRÜNLERİ şimdi sizlerle buluşuyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir