Kampanyalar

Mart 2023 Ersağ Kampanya Hediyeleri ve Promosyon Ürünleri

Ersağ Mart 2023 9 da 4 kampanyası

ERSAĞ TÜRKİYE

ERSAĞ MART 2023

Hediye Promosyonu

Mart 2023 Ersağ Kampanya Hediyeleri ve Promosyon Ürünleri neler?

Mart ayında birbirinden değerli hediyeler üyelerimizi bekliyor. Ersağ’da harika bir Ramazan kampanyası geldi. 24-28 Mart 2023 tarihleri arasında geçerli Ersağ 9’da 4 Hediye promosyonu başladı. Üyelerimiz Ersağ ürünlerini indirimli ve hediyeleri ile almaya devam edecek. Ersağ Üye Girişi yaparak 300TL üzeri sipariş veren üyelerimiz 1 hediye alırken, 450 TL üzeri sipariş veren üyelerimiz  4 hediye ürün alacaktır.  Üstelik yeni Ersağ üyelerimize 750TL üzeri siparişlerinde  ilave +2 hoşgeldin hediyesi olacaktır. Bu özel kampanyaları kaçırmamak için sitemizi takip edebilirsiniz. 

Ersağ Mart 2023 Promosyonları

  • 24-28 Mart 2023 tarihlerinde 450₺ sipariş veren her üyenin bir kere yararlanacağı Ersağ 9’da 4 hediye promosyon kampanyası başladı.
  • 15-31 Mart 2023 tarihlerinde 450₺ sipariş veren her üyenin yararlandığı Ersağ 5’te 3 hediye  promosyon kampanyası  devam ediyor.
  • 10-15 Mart 2023 tarihlerinde 450₺ sipariş veren her üyenin bir kere yararlanacağı Ersağ 7’de 5 hediye promosyon kampanyası sona erdi.

Ersağ’dan başka hiç bir firmada benzeri olmayan bu kampanyalar ile Ersağ üyeleri ürünleri hem indirimli hem de hediyeleri ile avantajlı olarak alacak. Ersağ 7’de 5 promosyonunda hediye alacağınız ürün sayısı fazla olur iken Ersag 9’da 4 promosyonunda hediye seçeneğimiz daha fazla olmaktadır.

Ersağ Güncel Katalog Fiyat Listesi 01 Ocak 2023 tarihinden itibaren piyasa şartlarına göre düzenlenmiştir. Resimli Yeni Ersağ Kataloğumuz ile ürünlerin satış fiyatları ve üye geliş fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Güncel Ersağ Kampanyası başladı,Mart 2023 Promosyon Ürünleri

Türkiye genelinde 450₺ üzeri siparişlerde geçerli Ersağ 9'da 4 Promosyon kampanyamız başlamıştır. Üyelerimize ürünlerin alış fiyatı üzerinden 450₺ ve üzeri Ersağ sipariş verdiğinde 4 adet ürün hediye ediliyor.

Kampanyanın bitmesine kalan süre...

0 days 00 hr 00 min 00 sc

Mart 2023 Ersağ Hediye Kataloğu Promosyon Ürünleri

Bu kampanyaya ile 24-30 Mart 2023 tarihlerinde 450₺’lik sipariş veren üyelerimiz 5 promosyon ürünü içerisinden 4 hediye seçilebilecektir. Hediyeler alışveriş miktarına göre artmaktadır.

Ersağ Promosyon Kampanyasından yararlanın! 300₺ siparişe 1 adet promosyon ürünü hediye, 450₺ siparişe 3 adet promosyon ürünü hediyedir. Üstelik 300₺ üzeri siparişlerde tüm Türkiye’ye kargo ücretsiz.

Ersağ şirketi üyelerine ürünleri kendi fabrikasından kargo ile ulaştırıyor yada belirli şehirlerde bulunan Ersağ bürolarından ürünleri kendiniz giderek elden teslim alabilirsiniz. Ersağ’a Türkiye’nin her yerinden ulaşmak mümkün.

Ersağ kendi tesislerinde ürettiği 200 den fazla temizlik ürününü üyelerine avantajlı fiyatlarla sunarken belirli dönemler içinde yaptığı promosyon kampanyaları ile hem üyelerine hediye ürünler veriyor hem de ilave kariyer indirimi fırsatları sunuyor.

Ersağ Ürünlerini Üyelik Avantajı ile satın alın

Ersağ Üyelik Avantajları;

  1. Tüm ürünleri üyelere özel %20 indirimle satın alırsınız.
  2.  Alışveriş miktarınıza göre kariyer basamaklarında yükselirsiniz. Üye indirimine ilave  %10,%15,%21… kariyer indirimi ile daha ucuza ürün alırsınız.
  3. Her ay düzenlenen promosyon kampanyalarını takip ederek hediye ürünler alabilirsiniz.
  4. 300₺ üzeri siparişlerinizde kargo ücreti ödemezsiniz.
  5. Sizde kendinize bağlı üyeler yaparak Ersağ temsilcisi olabilirsiniz. Üyelerinizin alışverişlerinden Prim kazanabilirsiniz.

Ersağ ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak için Ersağ Temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz. Diğer Ersağ ürünleri için Ersağ Kataloğunu inceleyebilirsiniz.

Ersağ Yeni Ürünleri

MULTİVİTAMİN

Gıda Takviyesi

Ersağ Multivitamin, içeriğinde 16 farklı vitamin ve minerallerle birlikte çeşitli bileşenler bulunan takviye üründür.

Ersağ'ın yeni ürünlerini gördünüz mü?

2023 yılında bir çok yeni ürünü üyeleri ile buluşturan şirketimizin ürün yelpazesi giderek genişliyor. Gıda Takviyeleri grubunda  Selenyum  ve  Protec-20 Kapsül, diyet takviyesi ve kilo kontrolü grubunda yenilenen Ersağ Kahve çeşitleri ve kozmetik grubunda Ersağ Peeling ürünlerini inceleyebilirsiniz.

2Q==
Collagene

Kollajen Mix Tip 1-2-3

Helal Sertifikalı Gıda Takviyeleri üreten Ersağ’ın yeni ürünü TİP 1-2-3 formunda Ersağ Kolajen şimdi sizlerle…

Protec-20

Takviye Edici Gıda

Üzüm çekirdeği, sahil çamı ekstreleri, zerdeçal ve C-Vitamini birleştiren Protec-20 yeni nesil gıda takviyesini inceleyin…

Ersağ Kahve

Moringa ve Reishi Mantarı ilaveli

En kaliteli kahve çekirdeklerinin Moringa ve Reishi Mantarı ile birleşmesi ile Ersağ’a özgü ürünümüz…

Kekik

Ersağ Kekik Kapsül

Doğal Kekik’ten üretilen Kekik Kapsül, Kekik Suyu ve Kekik içerikli kremler Ersağ kalitesi ile sizlerle…

Ekolojik Temizlik, Gıda Takviyeleri ve Kozmetik Ürünlerini şimdi deneyin...

%100 Türk Malı, Helal Sertifikalı ERSAĞ ÜRÜNLERİ şimdi sizlerle buluşuyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir