Kampanyalar

Eylül 2022 Promosyonu Ersağ 7 de 5 kampanyası ne zaman?

ersağ eylül 2022 kampanyası

Eylül 2022 Promosyonu Ersağ 7 de 5 kampanyası ne zaman? 01-15 Eylül 2022 tarihleri arasında 5’te 3  Ersağ Promosyonu başladı. Eylül ayında da üyelerimiz Ersağ ürünlerini indirimli ve hediyeleri ile almaya devam edecek. Eylül ayında  Ersağ’dan 200TL üzeri sipariş veren üyelerimiz 1 hediye alırken, 300TL üzeri sipariş veren üyelerimiz  3 hediye ürün alacaktır.  Bu özel kampanyaları kaçırmamak için sitemizi takip edebilirsiniz.

2022 Ağustos ayı içerisinde düzenlenen/düzenlenecek Ersağ promosyonları

  • 01-15 Eylül 2022 tarihlerinde 300₺ sipariş veren her üyenin yararlandığı Ersağ 5’te 3  promosyon kampanyası devam ediyor.
  • Eylül ayı içerisinde önümüzdeki günlerde 300₺ sipariş veren her üyenin bir  kere yararlandığı Ersağ 7’de 5  promosyon kampanyası beklenmektedir.
  • Eylül ayı içerisinde önümüzdeki günlerde 300₺ sipariş veren her üyenin bir  kere yararlandığı Ersağ 9’da 4  promosyon kampanyası beklenmektedir.

Ersağ’dan başka hiç bir firmada benzeri olmayan bu kampanyalar ile Ersağ üyeleri ürünleri hem indirimli hem de hediyeleri ile avantajlı olarak alacak. Ersağ 7’de 5 promosyonunda hediye alacağınız ürün sayısı fazla olur iken Ersag 9’da 4 promosyonunda hediye seçeneğimiz daha fazla olmaktadır.

Ersağ Güncel Katalog Fiyat Listesi 01 Eylül 2022 tarihinden itibaren piyasa şartlarına göre düzenlenmiştir. Resimli Yeni Ersağ Kataloğumuz ile ürünlerin satış fiyatları ve üye geliş fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Eylül 2022 Ersağ Promosyonu

Bu kampanyanın sona ermesine kalan süre

Türkiye Ersağ 5’te 3 Kampanyasından yararlanın!

200₺ siparişe 1  hediye

300₺ siparişe 3  hediye

500₺ siparişe 4 hediye

600₺ siparişe 6 hediye

ersağ eylül 2022 kampanyası

Ersağ Eylül Kataloğu 2022 kampanyası 300₺ siparişe 3 ürün hediye promosyonu

Ersağ Eylül Kataloğu Promosyon Hediyeleri

Bu kampanyaya ile 01-15 Eylül 2022 tarihlerinde 300₺’lik sipariş veren üyelerimiz 5 promosyon ürünü içerisinden 3 hediye seçilebilecektir. Hediyeler alışveriş miktarına göre artmaktadır.

1.

Kekik Kapsül (Promosyon)

Ersağ Kekik Kapsül neye iyi gelir?

129,00TL

Eylül 2022 Promosyon hediyelerinden Kekik Kapsülü 200 TL üzeri siparişlerde hediye olarak seçebilirsiniz. Ersağ Kekik Kapsül, takviye edici gıda olarak üretilmektedir. İçeriğinde dolgu maddesi bulunmamaktadır. Ürünün içeriği, ürün bileşenleri tablosunda yer almaktadır.

Bileşen Adı         2 Kapsül
Kekik (Typmus Sp.) Ekstresi 500 mg

Kullanım Şekli: Yetişkinler için sabah akşam günde iki defa birer kapsül bol su ile alınması tavsiye edilir.

ÜRÜNÜ İNCELEYİN…

2.

Çam Kabuğu Ekstrakltı Krem100ml (Promosyon)

Ersağ Çam Kabuğu Ekstraktlı Krem nasıl kullanılır?

106,00TL

Ersağ Şirketi 2022 Eylül ayında düzenlediği promosyon kampanyasında kozmetik ürünlerinden Çam Kabuğu Özlü Krem üyelerine hediye olarak sunmuştur. Ersağ Çam Kabuğu Ekstraktlı Krem, cildi nemlendirirken ciltte oluşan sorunların giderilmesine, cildin serbest radikallere karşı korunmasına, elastikiyetini arttırarak daha sıkı ve genç bir görünüm kazanmasına, ayrıca çevresel faktörlerden dolayı hasar görmüş cildin ihtiyacı olduğu bakımı sağlayarak, doğal yenilenme sürecine yardımcı olur.

Kullanım Şekli:  Sabah ve akşam cilt yüzeylerinde uygulamak istediğiniz bölgeye dairesel hareketler ile hafifçe masaj yaparak uygulayabilirsiniz.

Bu değerli ürünü hediye olarak almak için Ersağ’a üye olarak 200 TL üzeri sipariş vermeniz yeterlidir.

ÜRÜNÜ İNCELE…

3.

Ersağ Damla Konsantre 500ml (Promosyon)

Ersağ Damla Konsantre fiyatı ne kadar?

88,00TL

Ersağ Damla konsantre evinizde çok amaçlı kullanım için özel formüle edilmiş bir üründür. Araç, cam, mobilya ve ahşap temizliğinde 1 litre suya 2 damla ilave edilerek kullanılır. Lekeli kumaş ve halılarınızda ise leke üzerine bir miktar ılık su dökülür ve ürünümüzden direkt olarak ilave edilerek silinir.  Eylül ayı boyunca Ersağ üyelerimiz 200TL üzeri siparişlerinde Ersağ Damla Konsantreyi hediye olarak seçebilecektir.

ÜRÜNÜ İNCELE…

4.

Ersağ Genel Temizlik 1000ml (Promosyon)

Ersağ Genel Temizlik Sıvısı fiyatı ne kadar?

77,00TL

Ersağ Genel Temizlik ürünü sert ve sudan etkilenmeyen, parke, kalebodur vb. yerler için özel formüle edilmiş bir üründür. Kalıcı ve hoş kokulu olan ürünümüz konsantre ve ekonomiktir. Kullanılacak yüzeyin kirlilik oranına göre 1 lt. suya tercihinize göre 1 veya 2 kapak ilave ediniz. Temizlik yapılan yüzey kurulandığında daha güzel bir temizlik elde edilir. 1 lt. ile yaklaşık 35-40 lt sıvı temizlik maddesi elde edebilirsiniz.

Eylül 2022 Ersağ kampanyasından 200TL üzeri siparişlerinizde Genel Temizlik ürününü hediye olarak alabilirsiniz.

ÜRÜNÜ İNCELE…

5.

Çam Kabuğu Duş Jeli (Promosyon)

Çam Kabuğu Özlü duş Jeli neye iyi gelir?

73,00TL

Ersağ Çam Kabuğu Ekstraktlı Duş Jeli vücut temizliği için özel formüle edilmiş hoş kokulu bir üründür. Çam kabuğu özlü içeriği sayesinde; cildinizi kurutmadan nazikçe temizlemeye, ayrıca duştan sonra cildinize ferahlık ve canlılık hissi kazandırmaya yardımcı olur.

ÜRÜNÜ İNCELE…

Ersağ Promosyon Kampanyasından yararlanın! 200₺ siparişe 1 adet promosyon ürünü hediye, 300₺ siparişe 3 adet promosyon ürünü hediyedir. Üstelik 200₺ üzeri siparişlerde tüm Türkiye’ye kargo ücretsiz.

Ersağ şirketi üyelerine ürünleri kendi fabrikasından kargo ile ulaştırıyor yada belirli şehirlerde bulunan Ersağ bürolarından ürünleri kendiniz giderek elden teslim alabilirsiniz. Ersağ’a Türkiye’nin her yerinden ulaşmak mümkün.

Ersağ kendi tesislerinde ürettiği 200 den fazla temizlik ürününü üyelerine avantajlı fiyatlarla sunarken belirli dönemler içinde yaptığı promosyon kampanyaları ile hem üyelerine hediye ürünler veriyor hem de ilave kariyer indirimi fırsatları sunuyor.

Ersağ Ürünlerini Üyelik Avantajı ile satın alın

Ersağ Üyelik Avantajları;

  1. Tüm ürünleri üyelere özel %20 indirimle satın alırsınız.
  2.  Alışveriş miktarınıza göre kariyer basamaklarında yükselirsiniz. Üye indirimine ilave  %10,%15,%21… kariyer indirimi ile daha ucuza ürün alırsınız.
  3. Her ay düzenlenen promosyon kampanyalarını takip ederek hediye ürünler alabilirsiniz.
  4. 200₺ üzeri siparişlerinizde kargo ücreti ödemezsiniz.
  5. Sizde kendinize bağlı üyeler yaparak Ersağ temsilcisi olabilirsiniz. Üyelerinizin alışverişlerinden Prim kazanabilirsiniz.

Ersağ ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak için Ersağ Temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz. Diğer Ersağ ürünleri için Ersağ Kataloğunu inceleyebilirsiniz.

Ersağ'ın yeni ürünlerini gördünüz mü?

2022 yılında bir çok yeni ürünü üyeleri ile buluşturan şirketimizin ürün yelpazesi giderek genişliyor. Gıda Takviyeleri grubunda  Selenyum  ve  Protec-20 Kapsül, diyet takviyesi ve kilo kontrolü grubunda yenilenen Ersağ Kahve çeşitleri ve kozmetik grubunda Ersağ Peeling ürünlerini inceleyebilirsiniz.

2Q==
PROTEC-20

PROTEC-20 Kapsül Gıda Takviyesi

Pandemi sürecinde oldukça ilgi gören Protec -20 Sıvı Vitamin ürünümüz kapsül şeklinde hazırlanmıştır.

PEELİNG

Yeni Nesil Kozmetik Ürünler

Yeni nesil kozmetik ürünlerindeki başarısını her geçen gün arttıran firmamızın yeni ürünü Peeling şimdi stoklarda

SELENYUM

Takviye Edici Gıda

Ersağ Kalitesi eve güvencesiyle Selenyum Gıda Takviyesi şimdi stoklarda…

Ersağ Kahveler

Moringa ve Reishi Mantarı ilaveli

En kaliteli kahve çekirdeklerinin Moringa ve Reishi Mantarı ile birleşmesi ile Ersağ’a özgü ürünümüz..

Ekolojik Temizlik, Gıda Takviyeleri ve Kozmetik Ürünlerini şimdi deneyin...

%100 Türk Malı, Helal Sertifikalı ERSAĞ ÜRÜNLERİ şimdi sizlerle buluşuyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.